Reklama

Reklama

Zawaliły się stropy w kamienicy w Łodzi

Trzy drewniane stropy zawaliły się podczas prac budowlanych w jednej z łódzkich kamienic. Brak informacji o osobach poszkodowanych - poinformował rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi Łukasz Górczyński,

Jak wyjaśnił, do zdarzenia doszło w poniedziałek w centrum miasta na ul. Rewolucji 1905 roku w niezamieszkałej kamienicy. Podczas prac remontowych zwaliły się trzy stropy drewniane. Prace prowadziły dwie firmy.

Reklama

Na miejscu jest kilka zastępów strażaków, zadysponowano specjalistyczną grupę poszukiwawczo-ratownicza, która będzie sprawdzała miejsce zdarzenia.

"Początkowo mieliśmy informacje, że w środku mogą przebywać osoby poszkodowane. Poszukiwano jakiegoś robotnika, który się nie odzywał. Później brygadzista tej firmy przekazał informację, że wszyscy się odliczyli" - powiedział Górczyński.

Dodał, że kamienica z zewnątrz stoi w całości, a trwa badanie, czy konstrukcja jest bezpieczna. "Jeśli okaże się, że tak, wprowadzimy do wewnątrz ratowników z psami" - poinformował.

Ulica Rewolucji 1905 r. przy ul. Kilińskiego początkowo była zablokowana, potem wprowadzono tylko ograniczenia w ruchu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy