13-latka przepadła bez śladu

Policja w Krasnymstawie (Lubelskie) zwróciła się z apelem, głównie do mieszkańców województwa, o pomoc w odnalezieniu 13-latki z Izbicy.

Jak poinformowała Marzena Skiba z Komendy Policji w Krasnymstawie, dziewczynka zaginęła tydzień temu. Rano wyszła do szkoły, po kilku godzinach zajęć opuściła placówkę i do tej pory nie udało się jej odnaleźć.

Reklama

Dotychczas policja przeszukała już okoliczne lasy i rzekę Wieprz. Nie natrafiono na żaden ślad dziewczynki. We wtorek policja sprawdziła doniesienia telefoniczne. Dziewczynkę widziano prawdopodobnie w Zamościu i na dworcu w Dęblinie. Jednak nie potwierdziły się te informacje.

13-letnia Paulina K. jest ciemną blondynką o piwnych oczach. Ma około 165 cm wzrostu i 45 kg wagi. Jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrana była w siwy sweter z kapturem, granatowe spodnie dżinsowe i granatowe buty sportowe.

Matka samotnie wychowuje dziewczynkę. Jej ojciec pracuje za granicą. Kobieta lęka się o jej stan zdrowia, dziewczynka bowiem choruje na nerki. Wszelkie informacje na temat nastolatki należy kierować do Komendy Policji w Krasnymstawie pod nr telefonu (082) 575 62 35.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje