Reklama

Reklama

Lubelskie: 45-letni Mołdawianin zabił 26-letnią Ukrainkę?

45-letniego obywatela Mołdawii, podejrzanego o zabójstwo 26-letniej Ukrainki zatrzymała policja w Puławach (Lubelskie). Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu; trwają czynności procesowe z jego udziałem – poinformowała w środę policja.

Do zabójstwa doszło we wtorek w Puławach. Policja otrzymali zgłoszenie, że na ul. 6 Sierpnia mężczyzna szarpie kobietę i wciąga ją do kamienicy. "Jako pierwszy na miejsce przyjechał patrol prewencji. Na piętrze budynku, policjanci błyskawicznie obezwładnili i zatrzymali mężczyznę, który mógł mieć związek ze zdarzeniem" - poinformowała w komunikacie prasowym na stronie internetowej Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie.

Reklama

W jednym z pomieszczeń budynku funkcjonariusze znaleźli zakrwawioną kobietę. "Od razu rozpoczęli resuscytację, którą kontynuowali ratownicy medyczni. W bardzo ciężkim stanie poszkodowana trafiła do szpitala w Puławach. Niedługo później zmarła" - czytamy w komunikacie.

Policjanci ustalili, że ofiarą jest 26-letnia obywatelka Ukrainy, mieszkająca i pracująca od pewnego czasu w Puławach. Zatrzymany to 45-letni obywatel Mołdawii.

Mężczyzna trafiał do policyjnego aresztu. "Obecnie trwają dalsze czynności procesowe w tej sprawie, również z udziałem zatrzymanego 45-latka" - podano w komunikacie.

Za przestępstwo zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy