RMF24: Posłowie z Lubelszczyzny dostają marihuanę

Policjanci, szukają nadawcy paczek do posłów z Lubelszczyzny. Funkcjonariusze dostali siedem zgłoszeń od działaczy PO i PSL z Lublina, Łukowa, Tomaszowa Lubelskiego i Chełma. Jak twierdzą politycy, w listach dostali marihuanę. Przesyłki zostały nadane w Krakowie i tam ślad się urywa.

Na razie udało się ustalić, że dane nadawcy przesyłki i jego adres są fikcyjne. Wszystkie koperty trafiły do laboratorium, aby ewentualnie poszukać tam śladów nadawcy przesyłek z marihuaną.

Reklama

Nie będzie to jednak łatwe. Każda koperta przechodziła przez wiele rąk, chociażby w trakcie sortowania, czy dostarczania do nadawcy.

- Robimy swoje. Sprawę prowadzimy w kierunku rozprowadzania narkotyków - powiedział reporterowi RMF FM młodszy inspektor Janusz Wójtowicz z lubelskiej policji.

Oprócz marihuany w kopertach były również ulotki propagujące narkotyk. Wygląda więc na to, że przesyłki są elementem kampanii na rzecz legalizacji marihuany.

Co prawda, na ulotkach nie ma nazwy drukarni, ani nazwy organizacji na rzecz której je wydrukowano, ale jak mówią policjanci i tak ułatwi im to ustalenie nadawcy.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje