Nieuczciwy doręczyciel stanie przed sądem

Do 10 lat więzienia grozi doręczycielowi z Gorzowa, który przywłaszczył przesyłkę pocztową. Chcąc sprzedać jej zawartość, przez przypadek trafił do właściwego odbiorcy paczki. W tym tygodniu akt oskarżenia w tej sprawie trafił do sądu - poinformowała w czwartek lubuska policja.

W maju br. gorzowscy policjanci otrzymali informację o doręczycielu, który miał przywłaszczyć przesyłkę pocztową z zestawem kart kolekcjonerskich amerykańskiej ligi koszykarskiej.

Reklama

- Oskarżony 43-latek chcąc je spieniężyć, udał się do sklepu dla kolekcjonerów. Tam kartami zainteresował się hobbysta, który odkupił je za kilkaset zł. Po powrocie do domu zorientował się jednak, że wcześniej te same karty zamówił na amerykańskim portalu aukcyjnym - powiedział Artur Chorąży z lubuskiej policji.

Kolekcjoner zgłosił sprawę firmie przesyłkowej, której logo widniało na koszulce mężczyzny, od którego kupił karty. Ta potwierdziła jego przypuszczenia i powiadomiła policję. Śledczy ustalili, że 43-latek okradał także inne przesyłki.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje