14-letnia Marta zaginęła. Szuka jej policja

Wyznaczono nagrodę za pomoc w odnalezieniu 14-letniej Marty Fornal z Kasinki Małej (woj. małopolskie). Nastolatka była widziana po raz ostatni w ubiegły piątek, gdy wyszła z domu do szkoły. Na lekcje jednak nie dotarła. Ślad po dziewczynie zaginął. Wciaż trwają jej poszukiwania.

Akcja poszukiwacza trwa od kilku dni. Niestety miejsca pobytu dziewczyny nadal nie udało się ustalić.

Reklama

14-letnia Marta wyszła z domu w ubiegły piątek ok. godz. 7:45, po czym udała się w kierunku Gimnazjum nr 2 w Kasince Małej (woj. małopolskie), którego jest uczennicą. Do szkoły jednak nie dotarła. Nie powróciła też do miejsca zamieszkania.

Nastolatka w chwili zaginięcia była ubrana w bluzę koloru szarego w kratę, jasnoniebieskie spodnie dżinsowe i białe obuwie sportowe. Miała także brązową, zakładaną na ramię, torbę.

Poszukiwana nastolatka ma ok. 165 cm wzrostu i waży około 65 kilogramów. Ma owalną twarz, mały szeroki nos, niebieskie oczy i ciemnobrązowe proste włosy do ramion.

Wiadomo, że dziewczyna przed zaginięciem spakowała do plecaka kosmetyki oraz wiele innych rzeczy, które mogą świadczyć o ucieczce.

Policjanci próbowali ustalić miejsce pobytu Marty po logowaniu jej telefonu. To się jednak nie udało, ponieważ komórkę odebrała dziewczynie wcześniej jej mama. Kobieta chciała w ten sposób ukarać córkę za słabe wyniki w nauce.

Limanowscy policjanci dysponują informacjami, które wskazują na to, że poszukiwana nastolatka wyjechała po za granice województwa małopolskiego.

- Policjanci przesłuchują osoby, które mogły mieć kontakt z zaginioną nastolatką - informuje Krzysztof Raczek, rzecznik limanowskiej policji.

Władze gminy Mszana Dolna wyznaczyły nagrodę za pomoc w ustaleniu miejsca pobytu nastolatki, nie ujawniły jednak jej wysokości.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej Marty Fornal proszone są o pilny kontakt pod numerem alarmowym 997 i 112.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje