Reklama

Reklama

Kraków: Natalia na Błoniach

Mieszkańców Krakowa i okolic czeka dziś spotkanie z Natalią Kukulską, a wszystko to w ramach trasy koncertowej "Piknik Ery z Natalią", której patronuje RMF FM.

- Tyle słońca w całym mieście - śpiewała kiedyś Anna Jantar, czy dzisiaj na Natalia i występująca z nią grupa R'N'G przywiezie słońce do Krakowa? Zobaczymy. Na razie na krakowskich Błoniach trwają próby przed występem, ale mimo to jest już sporo widzów.

Reklama

Artystka zaśpiewa swoje największe przeboje. Będą też piosenki z jej najnowszej płyty zatytułowanej "Tobie". Zanim jednak na scenie pojawi się gwiazda publiczność będzie mogła obejrzeć występ zespołu R'N'G.

Do tej pory odbyło się już pięć spośród zaplanowanych dziesięciu koncertów. Według organizatorów obejrzało je 300 tysięcy widzów. Imponujące w tych koncertach jest wszystko: gwiazda wystąpi na jednej z największych scen w Polsce, aby widzowie bardziej mogli się cieszyć programem, do jej dyspozycji zostanie oddane najnowocześniejsze nagłośnienie i oświetlenie, specjalnie przygotowywana multimedialna scenografia, największy w Polsce telebim, a obsługuje to wszystko 100 osób.

Wstęp na imprezę, tak jak i na wszystkie inne Pikniki, będzie bezpłatny.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje