Reklama

Reklama

Strzelanina w Skawinie. Pościg za sprawcą

Podczas kontroli drogowej zatrzymany mężczyzna oddał strzały w stronę policjantów i zbiegł. Po kilku godzinach udało się schwytać sprawcę. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym.

Do zdarzenia doszło ok. godziny 2 nad ranem. Napastnik został zatrzymany do kontroli drogowej. 

Reklama

- Okazało się, że mężczyzna, który poruszał się tym samochodem, podał fałszywe dane. Dodatkowo ujawniono przedmioty w samochodzie, które są zabronione. Mężczyzna w trakcie kontroli wyrwał się, zaczął uciekać i oddał strzały w kierunku policjantów. Policjanci użyli również broni palnej. Oddali strzały w kierunku sprawcy, jednak mężczyzna zbiegł - mówił Grzegorz Gubała, rzecznik prasowy wojewódzkiej komendy policji w Krakowie. 

Na szczęście nikt nie został ranny. Przez kilka godzin trwał pościg za napastnikiem. 

Mężczyzna ukrywał się na drzewie w domku, który zbudowały dzieci. Policjanci prowadzili negocjacje. W końcu na miejscu pojawili się antyterroryści i prawdopodobnie to ich widok skłonił go do zejścia na ziemię.

Mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Teraz, prawdopodobnie ze względu na stan psychiczny, trafi do szpitala na obserwację.  

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy