Zakopane - organizacja ruchu

W Zakopanem nie ma większych utrudnień, 1 i 2 listopada może być zamknięta ul. Nowotarska, obok cmentarza i wtedy objazd do Kościeliska poprowadzony będzie ul. Sienkiewicza, Kościuszki i 3 Maja.

Reklama

JAWORNIK - MYŚLENICE
W związku ze zmianą nawierzchni została wyłączona z ruchu jezdnia prawa (kierunek Kraków - Myślenice) na odcinku 3,5 km od skrzyżowania z drogą woj. nr 955 Jawornik - Sułkowice do skrzyżowania z drogą woj. nr 967 Myślenice - Łapczyca. Ruch dwukierunkowy odbywa się jezdnią lewą przy ograniczeniu prędkości do 60 km/h (na przełączkach do 40 km/h) oraz przy zakazie wyprzedzania. Przy zwiększonym ruchu w kierunku Zakopanego tworzą się tam spore korki.

LUBIEŃ
W związku z odnową nawierzchni na długości 300 m ruch odbywa się wahadłowo przy ograniczeniu prędkości do 40 km/h i zakazie wyprzedzania. Ruch sterowany jest ręcznie, ale raczej okresowo, nie stale. Inne drogi w regionie:
Droga nr 28 Wadowice - Nowy Sącz

MSZANA DOLNA
W związku z budową sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu drogi krajowej z drogami wojewódzką i gminną, 29 października o godz. 14.00 - przywrócenie pełnej przejezdności, z tym, że ruch w kierunku Rabki odbywa się po podbudowie tłuczniowej, obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h. Od 2 listopada zamknięty będzie jeden pas na odcinku 200 m, a ruch będzie się odbywać wahadłowo przy ograniczeniu prędkości do 40 km/h i zakazie wyprzedzania.

RUDZE
W związku z przebudową mostu na potoku Wieprzówka zamknięta jest jego połowa. Ruch wahadłowy odbywa się drugą połową mostu przy ograniczeniu prędkości do 40 km/h i zakazie wyprzedzania. Piesi poruszają się chodnikiem po nie remontowanej stronie mostu. Droga nr 49. Nowy Targ - Jurgów (przejście graniczne)

NOWY TARG
W związku z budową ronda na skrzyżowaniu drogi krajowej z drogami wojewódzką i gminną występują lokalne zawężenia pasa ruchu.

PIWNICZNA
W wyniku obsunięcie pobocza i skarpy drogi, na odcinku ok. 50 m połowa jezdni jest wygrodzona i wyłączona z ruchu, który odbywa się wahadłowo drugim pasem przy ograniczeniu prędkości do 40 km/h i zakazie wyprzedzania. Przypomnijmy, że już wcześniej - z uwagi na aktywne osuwisko - po tej drodze mogły poruszać się tylko pojazdy o masie całkowitej do 2,5 tony.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje