Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Odnaleziony został on dwa tygodnie temu w rejonie al. Solidarności w Warszawie. Prawdopodobnie cierpi na zaniki pamięci, nie był w stanie bowiem powiedzieć policji jak się nazywa.

Mężczyzna przebywa obecnie w Szpitalu Czerniakowskiego w stolicy. Jest cały i zdrów - niestety, wszystko wskazuje na to, że prawdopodobnie cierpi na zaniki pamięci. Nie był w stanie powiedzieć policjantom jak się nazywa.

Reklama

Mężczyzna ma ok. 50-60 lat i ok. 170 - 175 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma niebieskie oczy, głęboko osadzone, otoczone licznymi zmarszczkami, włosy szpakowate z przewagą siwych.

Ubrany był w kurtkę w kolorze beżowym z niebieskimi wstawkami na kołnierzu, ściągaczami przy rękawach i w pasie. Miał na sobie także materiałowe spodnie w kant w kolorze czarnym i czarne pantofle.

Na lewym przedramieniu, od strony wewnętrznej, mężczyzna ma tatuaż przedstawiający lewą dłoń zakutą w kajdanki trzymającą nóż. Ostrze noża przebija litery o treści M. Na lewym przedramieniu, od strony zewnętrznej, mężczyzna ma tatuaż w formie nieczytelnego napisu oraz datę 1969. Posiada także tatuaże w formie kropek pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym na dłoniach.

Przy mężczyźnie znaleziono okulary korekcyjne w czarnej oprawce oraz pięć kluczy z brelokiem w formie otwieracza do butelek.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą podać jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z mokotowskimi policjantami, przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 lub pod numerami tel. (22)603-11-55 (całodobowo), (22) 603-18-26.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje