Reklama

Reklama

Mazowieckie: Śmiertelny wypadek na przejściu kolejowym. Nie kursują pociągi

Do tragicznego wypadku doszło w piątek na przejściu kolejowym w miejscowości Urle. Ruch pociągów został wstrzymany, a przewoźnicy wprowadzili komunikację zastępczą - poinformowała Martyna Janduła z wydziały prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych.

W piątek, około godziny 7 na przejściu kolejowym w miejscowości Urle, doszło do potrącenia pieszego przez pociąg PKP Intercity. "Mimo działającej sygnalizacji świetlno-dźwiękowej, ostrzegającej przed nadjeżdżającym pociągiem, osoba weszła wprost pod nadjeżdżający skład pociągu PKP Intercity" - powiedział Martyn Janduła.

Reklama

Komenda Policji w Wołominie potwierdziła informację o śmierci jednej osoby w wyniku wypadku. Na miejscu trwają prace z udziałem prokuratora.

Przewoźnicy uruchomili autobusową komunikację zastępczą na odcinku Tłuszcz-Łochów. 

O zmianach pasażerowie informowani są bezpośrednio w pociągach, na stacjach i dworcach. Ruch pociągu wstrzymany jest na obu torach.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje