Reklama

Reklama

Mazowieckie: Śmiertelny wypadek na przejściu kolejowym. Nie kursują pociągi

Do tragicznego wypadku doszło w piątek na przejściu kolejowym w miejscowości Urle. Ruch pociągów został wstrzymany, a przewoźnicy wprowadzili komunikację zastępczą - poinformowała Martyna Janduła z wydziały prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych.

W piątek, około godziny 7 na przejściu kolejowym w miejscowości Urle, doszło do potrącenia pieszego przez pociąg PKP Intercity. "Mimo działającej sygnalizacji świetlno-dźwiękowej, ostrzegającej przed nadjeżdżającym pociągiem, osoba weszła wprost pod nadjeżdżający skład pociągu PKP Intercity" - powiedział Martyn Janduła.

Reklama

Komenda Policji w Wołominie potwierdziła informację o śmierci jednej osoby w wyniku wypadku. Na miejscu trwają prace z udziałem prokuratora.

Przewoźnicy uruchomili autobusową komunikację zastępczą na odcinku Tłuszcz-Łochów. 

O zmianach pasażerowie informowani są bezpośrednio w pociągach, na stacjach i dworcach. Ruch pociągu wstrzymany jest na obu torach.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje