Reklama

Reklama

Nie żyje sołtys wsi Kamionka. Zmarł po użądleniu przez osy

"Z przykrością informujemy, że w tragicznych okolicznościach odszedł od nas Zdzisław Gierula. Od 2012 roku sołtys wsi Kamionka (Mazowieckie)" - poinformował we wtorek, 4 sierpnia, na stronie internetowej urząd miasta i gminy Piaseczno.

"Z wielkim żalem żegnamy Ś.P. Zdzisława Gierulę, zmarłego tragicznie Sołtysa wsi Kamionka, który pełnił swą funkcję od 2012 r." - napisano na stronie internetowej.

Reklama

"Wyrazy współczucia rodzinie i bliskim składają Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno i Rada Miejska w Piasecznie" - dodano.

Wielkokrotne użądlenia

Jak podaje lokalny portal piasecznonews.pl, do tragicznego zdarzenia z udziałem sołtysa Kamionki doszło w piątek ok. godz. 15 w rejonie ulicy Redutowej. Mężczyzna został poproszony przez właścicieli jednej z posesji o zdjęcie z drzewa gniazda os.

"Niestety, został użądlony, najprawdopodobniej wielokrotnie. Stracił przytomność. Na miejsce zostało wezwane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Działania były prowadzone bardzo długo" - relacjonował oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie, nadkom. Jarosław Sawicki.

Sołtys nieprzytomny został przetransportowany do jednego z warszawskich szpitali. Nie udało się go uratować.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama