Reklama

Reklama

Nowy trop w sprawie zaginięcia 21-letniej Oli

Policjanci z Żoliborza sprawdzają nowy trop w sprawie zaginięcia 21-letniej Oli. Śledczy badają rzeczy osobiste znalezione na dzikiej plaży nad Wisłą. Jak ustalił "Fakt", znaleźli tam tajemnicze ślady na rzeczach osobistych dziewczyny.

Jak podaje "Fakt", komórka dziewczyny została odnaleziona nad Wisłą za Centrum Olimpijskim, na dzikiej, niedostępnej, plaży.

Reklama

Wraz z nią mundurowi odkryli dokumenty oraz rzeczy osobiste dziewczyny, a na nich...prawdopodobnie odciski palców należące do więcej niż jednej osoby. Mogą one wskazać człowieka, z którym dziewczyna widziała się tuż przed samym zaginięciem. Obecnie prowadzone są specjalistyczne ekspertyzy.

Przypomnimy, że dziewczyna ostatni raz była widziana 18 września i od tego czasu nie ma z nią kontaktu.

Ola mieszka na Mokotowie, ale ostatni raz była widziana ok.18 przy ul. Gąbińskiej. Jej rodzina i przyjaciele od tego czasu nie mają z nią kontaktu.

Rysopis zaginionej 21-latki

Zaginiona 21-latka jest wysoką i szczupłą dziewczyną. Ma ok. 176 cm wzrostu i waży około 50 kg. Ma blond włosy i zielone oczy. Dziewczyna była ubrana w ciemną kurtkę do połowy uda z kapturem, ciemne wąskie spodnie, czarne skórzane trampki. Miała przy sobie także biały worek z napisami.

"Ola aktualnie nie ma przy sobie żadnych dokumentów ani telefonu. Istnieje prawdopodobieństwo, że będzie potrzebowała pomocy medycznej" - napisali jej znajomi na Facebooku, gdzie zamieścili informacje o zaginięciu dziewczyny.

Wszelkie informacje o zaginionej 21-latce można kierować do komendy Rejonowej policji Warszawa V przy ul. Żeromskiego 7, tel. 22 603 71 61, 22 603 71 55, 22 603 71 56, całodobowymi numerami 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej krp5warszawa@policja.waw.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje