Płock: Wypadek na moście Piłsudskiego

Troje dzieci zostało rannych w wypadku samochodowym, do którego doszło w niedzielę na moście przez Wisłę im. Legionów Marszałka Piłsudskiego w Płocku. Normalny ruch pojazdów na przeprawie zostanie wznowiony najpóźniej o godz. 17.

Jak poinformowała Anna Lewandowska z płockiej policji, do czasu usunięcia skutków wypadku, mostem im. Legionów Marszałka Piłsudskiego mogą przejechać tylko wyjeżdżający z miasta, natomiast wjeżdżający od strony Łodzi i Włocławka muszą kierować się na most im. Solidarności. Okoliczności wypadku, w którym zderzyły się volkswagen passat i opel zafira nadal są ustalane.

Reklama

Do szpitala przewieziono dwóch chłopców w wieku 9 i 11 lat oraz 13-letnią dziewczynkę. Najpoważniejsze obrażenia odniósł 11-letni chłopiec. Dzieci podróżowały z ojcem volkswagenem. Mężczyzna nie doznał obrażeń, podobnie jak podróżujący oplem.

Przez płocki most im. Legionów Marszałka Piłsudskiego przebiegają drogi krajowe: nr 60 z Łęczycy (woj. łódzkie) do Ciechanowa (Mazowieckie) i nr 62 z Włocławka (woj. kujawsko-pomorskie) do Warszawy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje