Podwójne morderstwo w Celestynowie

Ciała zamordowanych kobiety i mężczyzny znaleziono w podwarszawskim Celestynowie w domu mężczyzny, zatrzymanego wcześniej za atak z nożem w ręku na pracownicę miejscowego ośrodka pomocy społecznej. Na razie ma on dostać zarzut próby jej zabójstwa.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Renata Mazur powiedziała, że w czwartek doszło do próby zabójstwa pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Celestynowie.

Reklama

- Rzucił się na nią z nożem w ręku mężczyzna; dzięki postawie pracowników nie doszło do tragedii - dodała. Napastnika zatrzymano.

Gdy policja pojechała do jego domu, by powiadomić najbliższych o jego zatrzymaniu, znaleziono tam dwa ciała. - Wszystko wskazuje na dwukrotne zabójstwo - dodała Mazur.

Śledztwo praskiej prokuratury ma wyjaśnić motywy działań mężczyzny, który jeszcze w piątek ma być przesłuchiwany. - Na razie zatrzymanemu zostanie postawiony zarzut próby zabójstwa pracownicy OPS - podała Mazur.

Zarządzono sekcje ciał ofiar zbrodni. - Na razie nie ma dowodów, by dokonał jej tego zatrzymany mężczyzna - powiedziała Mazur.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje