Studenckie wakacje marzeń. Gdzie się wybrać?

Kilka miesięcy imprez, sesja, kolejne miesiące imprez i kolejna sesja. Tak mniej więcej wygląda rok akademicki w opowiadaniach i wyobrażeniach studentów. W praktyce wygląda to różnie, ale jak łatwo zauważyć, w napiętym studenckim grafiku pojawiają się też wakacje. Mamy na nie sposób!

Koniec zajęć. Ostatni egzamin w semestrze, radość z trzech miesięcy wolności i milion pomysłów w głowie na ich spędzenie. Bajka i dylemat. Góry, morze, kraj, zagranica... Gdzie? Z kim? Czym? Jak? Szybko mijający czas sprawia, że brak opcji na spędzenie upragnionych wakacji urasta do rangi dramatu. Spokojnie...

Reklama

Nie ma jednego, najpopularniejszego kierunku studenckich wypraw. Część wybiera sprawdzony kurs na Mazury, Bieszczady czy nad Bałtyk, inni - szalone autostopowe eurotripy. Nie brakuje też wypraw zorganizowanych przez biura turystyczne, które od jakiegoś czasu przeżywają prawdziwą rewolucję. A to wszystko przez poszukiwanie niezapomnianych wrażeń. Brzmi enigmatycznie? Już tłumaczymy!

Rynek zorganizowanych wyjazdów turystycznych "all inclusive", z kolorową opaską na nadgarstku, znajomymi z kategorii wiekowej 60+ i rozwydrzonymi dziećmi, zaczynają rewolucjonizować osoby młode, spragnione szaleństwa, pozytywnej energii i poznawania nowych osób. Zamiast przeszukiwania setek nudnych ofert, warto postawić na coraz popularniejsze wypady studenckie, gromadzące młodych ludzi, mających ten sam cel - dobrą zabawę i relaks.

Warto jednak pamiętać, że na udany wyjazd składa się nie tylko przyjemnie spędzony czas, który na długo zapadnie w pamięć, ale też mniej lubiana część - organizacja, wymagająca doświadczenia i sporego nakładu pracy. Komfortowe zakwaterowanie, wysoka jakość posiłków, bogata oferta rozrywkowa, a przy tym niska cena. Dopięcie wszystkiego na tzw. ostatni guzik daje gwarancję pełnego relaksu, bez stresującego wyliczania, co zostało zrobione, a co jeszcze nie i nerwowego "czy na pewno o niczym nie zapomniałem?".

Jest jednak sposób na pozbycie się odpowiedzialności za te mniej przyjemne obowiązki i skoncentrowanie się wyłącznie na pozytywnych stronach wyjazdu. Tak, by jedynym "problemem", było to, w co się ubrać, co ze sobą zabrać i jak poradzić sobie ze zderzeniem z szarą rzeczywistością po powrocie.

Co najlepsze, oferta studenckich wyjazdów nie ogranicza się tylko do wakacji. W końcu gorączka sylwestrowej nocy, śnieżne szaleństwo podczas ferii czy majówka, to również idealne okazje do spędzenia niezapomnianych chwil w gronie pozytywnie nastawionych do świata osób.

Party Camp to sprawdzony organizator właśnie takich wyjazdów. Poza tradycyjnym leżakowaniem pod palemką, uczestników wypraw czekają imprezy w najlepszych klubach i niezapomniane koncerty. Na pewno nie zabraknie ich podczas tegorocznego festiwalu Ultra Europe Music Festival, na którym wystąpi Armin van Buuren, David Guetta, Tiesto, a także Fresh Island, którego punktem głównym będzie m.in. Redman i Method Man oraz DMX. Do tego malownicze plaże, pełen relaks, niepowtarzalny klimat i zabawa od rana do rana. Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Bułgaria... Jest w czym wybierać! Jedziemy!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje