Lista sztabów w Polsce

Poniżej przedstawiamy listę sztabów XV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

1. Abramów - Gimnazjum, ul. 22 lipca 3.

Reklama

2. Adamów - Samorząd Uczniowski, Zespół Szkół Suchowola.

3. Aleksandrów Kujawski - Miejskie Centrum Kultury, ul. Parkowa 3.

4. Aleksandrów Łódzki - Związek Drużyn Harcerskich ,,Zarzewie", Plac Kościuszki 1.

5. Alwernia - Samorządowy Ośrodek Kultury, Rynek 3.

6. Andrychów - Centrum Kultury i Wypoczynku, ul. Szewska 7.

7. Annopol - Centrum Kultury, ul. Radomska 26.

8. Augustów - Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9.

9. Babiak - Samorząd Uczniowski Przy Szkole Podstawowej Babiak, ul. Poznańska 5.

10. Babimost - Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, ul. Gagarina 21.

11. Baitów - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminny, Baitów 55.

12. Baranowo - Zespół Szkół Gminnych, ul. Niepodległości 27.

13. Barcin - Miejski Dom Kultury, ul. Jakuba Wojciechowskiego 1.

14. Barcin - Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Artylerzystów 13.

15. Barczewo - Miejski Osrodek Kultury Sportu i Turystyki, ul. Słowackiego 5.

16. Barlinek - Barlinecki Ośrodek Kultury Podwale 9.

17. Bartoszyce - ZHP Komenda Hufca, ul. Bohaterów Warszawy 11.

18. Baruchowo - Urząd Gminy, Gimnazjum w Baruchowie.

19. Barwice - Ośrodek Kultury i Turystyki, ul. Wojska Polskiego 15.

20. Bełchatów - Miejskie Centrum Kultury, Pl. Narutowicza 1a.

21. Będzin - Przedszkole Miejskie nr 15 Barlickiego 75.

22. Będzin - Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki, ul. Pocztowa 39.

23. Biała - Urząd Gminy Biała Biała, ul. Druga 4b.

24. Biała - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki, ul. Prudnicka 35.

25. Biała Podlaska - Miejski Osrodek Kultury, ul. Warszawska 11.

26. Biała Rawska - Szkoła Podstawowa, ul. Mickiewicza 22.

27. Białe Błota - Białobłocki Ośrodek Kultury, ul. Czysta 1a.

28. Białobrzegi - Liceum Ogólnokształcące, ul. Targowa 3.

29. Białogard - Urząd Miasta Białogard, ul. 1-go maja 18.

30. Białogard - Gimnazjum w Pomianowie, ul. Bolesława Śmiałego 19.

31. Białośliwie - Gminny Ośrodek Kultury, ul. Podgórna 49a.

32. Białystok - Niezależny Ośrodek Kultury "NOKout", ul. Elektryczna 12.

33. Bielawa - Spółdzielnia Mieszkaniowa, os. Włókniarzy 1.

34. Bielawy - Urząd Gminny UG, ul. Garbarska 11.

35. Bieliny - Zespół Szkół Samorządowych, ul. Partyzantów 17.

36. Bielsko Biała - Grupa Ratownictwa Drogowego, ul. Sobieskiego 6.

37. Bielsko Biała - Beskidzka Szkoła Przetrwania, ul. Sternicza 26a.

38. Bieruń - Stowarzyszenie Gospodarczo Ekologiczne ,,Nasz Region", ul. Zdrowia 14.

39. Bierutów - Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Bierutowskiej, ul. Marii Konopnickiej 41a.

40. Biłgoraj - Biłgorajskie Centrum Kultury, ul. Kościuszki 16.

41. Bircza - Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki, Rynek 8.

42. Biskupiec - Zespół Szkół, ul. Chrobrego 13.

43. Bledzew - Urząd Gminy, ul. Kościuszki 16.

44. Błaszki - Centrum Kultury, Lubanów 27.

45. Błonie - Wypożyczalnia Kaset, ul. Jana Pawła II 3.

46. Bobolice - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Plac Zwycięstwa 5.

47. Bobrowice - Zespół Szkół Samorządowych, Bobrowice 36.

48. Bobrowniki - Szkoła Podstawowa, ul. Wyzwolenia 16.

49. Bobrowo - Urząd Gminy.

50. Bochnia - Miejski Dom Kultury, ul. Regis 1.

51. Bodzanów - Urząd Gminy, ul. Bankowa 7.

52. Bodzentyn - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Suchedniowska 6.

53. Bogatynia - Bogatyński Ośrodek Kultury II, ul. Armii Wojska Polskiego 1.

54. Boguszów-Gorce - Miejska Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury Odrodzenia 4.

55. Bojanowo - Gimnazjum im. gen. Dezyderego Chłapowskiego, ul. Lipowa 2.

56. Bojszowy - Gminne Gimnazjum im.Roku Jubileuszowego, ul. św.Jana 33a.

57. Bolesławiec - Stowarzyszenie Promicji Kultury i Sztuki, ul. Różana 95.

58. Boleszkowice - Gminny Ośrodek Kultury, ul. Poznańska 19a.

59. Bolewice - Zespół Szkół, ul. Sportowa 24a.

60. Boniewo - Publiczne Gimnazjum, ul. Szkolna 32

61. Borki - Publiczne Gimnazjum im.Jana Pawła II, II Armii Wojska Polskiego 25.

62. Borki Radzyńskie - Gimnazjum w Woli Osowińskiej, ul. Parkowa 7.

63. Bralin - Gimnazjum im. Noblistów Polskich, Rynek 1.

64. Braniewo - ZHP Komenda Hufca Braniewo, ul. Armii Krajowej, 9.

65. Brodnica - Brodnicki Dom Kultury, Przykop 43

66. Brody - Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej, ul Starachowicka 9

67. Brwinów - Ośrodek Kultury, ul. Wilsona 2.

68. Brzeg - Brzeskie Centrum Kultury, ul Mleczna 5.

67. Brzeg Dolny - Dolnobrzeski Ośrodek Kultury, ul. Kolejowa 29.

68. Brzesko - Miejski Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 7.

69. Brzeszcze - Szkoła Podstawowa nr 2 i Młodzieżowy Parlament Gminy Brzeszcze, ul. Mickiewicza 3.

70. Brzeziny - Podstawowa Szkoła Muzyczna I Stopnia, ul. Św. Anny 33.

71. Brzeziny- Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Św. Anny 36.

Pełny spis sztabów WOŚP znajduje się na stronie www.wosp.org.pl

Dowiedz się więcej na temat: Polsko!

Reklama

Reklama

Reklama