Reklama

Reklama

Potrąciła kobietę na oczach policjantów, sensacyjne zwycięstwo Barcy i nadludzkie wyzwanie Polski

Potrącenie kobiety na pasach przez kierującą renaultem, która omijała radiowóz, poradnik dotyczący kupowania używanych samochodów, sensacyjne zwycięstwo Barcelony nad Milanem (4-0), nadludzkie wyzwanie, czyli dramatyczna wyprawa polskich himalaistów na Broad Peak, najwierniejszy wyznawca kapitalizmu, czyli Leszek Balcerowicz, strach Polskiej Izby Handlu przed lawinowym wzrostem kradzieży, mocne słowa nowego papieża skierowane do hierarchów Kościoła i próba obalenia rządu przez Dudę prognozowana przez Janusza Piechocińskiego - oto lista tematów, która wywołała najbardziej burzliwą dyskusję wśród naszych użytkowników.

Omijała radiowóz na pasach i potrąciła kobietę

Reklama

Wypadek, do którego doszło w Białymstoku, zbulwersował wielu użytkowników. Do rozmowy włączył się m.in. komentator o nicku jaro. "Generalnie większość z was plecie bzdury - zasada jest jedna, widzisz osobę przed pasami,  to się zatrzymujesz. Tak jest w całej cywilizowanej Europie - zauważycie to w Niemczech, Holandii, no i dosyć często w Sopocie, ale nie zawsze" - napisał w swoim wpisie.

Więcej zobaczysz Tutaj

Jak kupować używany

Pod tekstem poradnikowym  traktującym o zakupie używanych samochodów znalazło się wiele wpisów, tych mniej i bardziej emocjonalnych. Swoimi doświadczeniami podzielił się m.in. użytkownik o nicku "obiektywny"

"Ludzie w jakim świecie wy żyjecie. Zrobiłem w 5 miesięcy 35.000 km i wcale nie jeżdżę nie wiadomo gdzie, auto z rocznika 1996-2000 ma spokojnie "nakulane" 300-400 tys km. Tylko głupi Polak myśli, że takie auto ma przejechane  150 tys. Przeliczcie sobie,  ile się robi rocznie razy wiek auta i wam wyjdzie jak na dłoni . Problem w tym,  że narzekacie na pośredników itp. a sami ich nauczyliście cofania. Bo jak widzicie auto,  które ma na liczniku 200 tys.,  to je omijacie, a potem kupujecie takie, które ma na liczniku 150 cofnięte z 400. Moja Honda Legend ma przejechane 720tys na 1 silniku i dalej jeździ, więc pomyślcie, zanim napiszecie kolejne bzdety - napisał.

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij

1/8 finału LM: Barcelona - Milan 4-0

Spektakularne zwycięstwo Barcelony nad Milanem odbiło się szerokim echem wśród kibiców.  Dwa pierwsze gole dla Katalończyków zdobył Lionel Messi, trzeciego David Villa, a gości dobił Jordi Alba w doliczonym czasie gry. Gratulacji nie brakowało.

"Jestem fanem Realu i gratuluje Barcie fenomenalnego meczu i awansu. Liczę na kolejny klasyk w którejś z kolejnych rund Ligi Mistrzów" - napisał "r", jeden z użytkowników.

Dołącz do dyskusji. Kliknij!

Polska i jej nadludzkie wyzwanie

"Polski alpinizm odzyskał swoją legendę i swoją tragedię: dwóch członków wyprawy uznano za zaginionych" - napisał hiszpański dziennik "El Pais". Pod tekstem traktującym o dramatycznej wyprawie polskich alpinistów na Broad Peak znalazło się 419 wpisów.

Oto jeden z nich: "Czy ktoś Krzysztofa Kolumba albo Ferdynanda Magellana nazywa obecnie chorym, przecież płynął zupełnie w nieznane powodując ryzyko utraty życia przez załogę. Nigdy ludzkości do rozwoju nie pchają ludzie ,którzy bezwiednie w kapciach spędzają je przed telewizorem.Miłość do gór, oraz chęć pokonania swoich ograniczeń czynią z alpinistów niesamowitych ludzi.Wiele chwały przynieśli oni Polsce i pokazali,że w naszym kraju żyją jeszcze ludzie z charakterem. Cześć ich pamięci !!!" - zadeklarował użytkownik  Jarek.

Podziel się opinią. Kliknij!

Najwierniejszy wyznawca rynku

1501 komentarzy znalazło się pod artykułem o Leszku Balcerowiczu. "Czy się to komuś podoba czy nie, Leszek Balcerowicz jest symbolem polskiego kapitalizmu. Nadwiślańskim odpowiednikiem takich wieszczów zachodniej myśli liberalnej, jak Friedrich von Hayek czy Milton Friedman. Ale jak to możliwe, że postać tego formatu widzi świat i gospodarkę w tak czarno-białych barwach?" - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Tych, którzy nie zapoznali się jeszcze z tekstem, zapraszamy do lektury.

Więcej znajdziecie Tutaj

Polska Izba Handlu obawia się lawinowego wzrostu kradzieży

Podczas gdy w Sejmie trwają prace nad nowelizacją Kodeksu wykroczeń, rosną obawy Polskiej Izby Handlu. Czy nowe przepisy spowodują większą bezkarność złodziei? Temat budzi kontrowersje i wywołuje lawinę komentarzy.

"To jednak kraj ludzi niezbyt normalnych przy najwyższych stołkach. W kraju, gdzie rośnie bezrobocie, gdzie wiele rodzin ma 40 tyś na rok na 5 osobową rodzinę, stwarza się warunki złodziejom. Jeśli ktoś ukradnie takiej rodzinie do 1 tyś zł, to dla takiej rodziny ogromne obciążenie No,  ale skoro w tak biednym kraju przyznaje się za NIC nagrody 1mln 300 tys. zł. swoim kolesiom , to dla takich 1 tysiąc to nic. Zawyżamy średnią krajową dochodów i w tabelach się zgadza. Postukajcie się w te wasze poselskie łby... Jeśli ukradłeś coś komuś to Ty pośle Polakom  wiarę, że żyją w demokratycznym kraju, wiarę w sprawiedliwość. Jak dla mnie złodziejom powinno się obcinać łapy...., tylko jakby głosowali?...." - napisał wzburzony Jacek.

Więcej komentarzy znajdziesz Tutaj

Mocne słowa skierowane do hierarchów Kościoła

"Kto nie modli się do Boga, modli się do diabła" - powiedział  nowo wybrany papież Franciszek podczas swojej pierwszej mszy po zakończeniu konklawe.

Mocne słowa biskupa Rzymu sprowokowały użytkowników do burzliwej dyskusji. "Jestem niewierzący więc automatycznie modlę się do diabła??? W sumie nie uważam się za złego człowieka, staram się żyć według własnych zasad i wartości, które wyniosłem z domu, a z którymi kościół nie ma nic wspólnego. Czy to znaczy, że jestem złym człowiekiem?" - pytał "Kret"

Podziel się swoimi sugestiami. Dołącz do dyskusji!


http://forum.interia.pl/popierasz-zwiazki-partnerskie-dla-par-heteroseksualnych-i-homoseksualnych-tematy,dId,2171729

Piechociński: Duda chce obalić rząd. Strajk generalny jest przesądzony

3649 - to liczba komentarzy, która ukazała się pod wywiadem z szefem PSL-u, Januszem Piechocińskim. "Strajk generalny związkowców z Piotrem Dudą na czele jest już przesądzony" - podkreślił polityk. Czy wizja Piechocińskiego się sprawdzi  i przewodniczący Solidarności i istotnie będzie próbował obalić rząd Tuska?

Temat, czemu trudno zresztą się dziwić, wywołał burzę emocji. Swoimi spostrzeżeniami podzieliła się między innymi użytkowniczka Iza.

Oto jej dramatyczny wpis: "Byłam zdrową aktywną zawodowo kobietą. Niestety 3 lata temu uległam wypadkowi i skończyłam na wózku. ZUS się na mnie wypiął, bank zabrał mi mieszkanie, ponieważ, oczywiście, straciłam pracę. Mieszkam obecnie z matką która ma około 800 zł renty , ja z gminy dostaje około 500 zł. W tym moje pieniądze idą na opłaty za mieszkanie. Ponad połowa renty mojej mamy idzie na leki dla niej i dla mnie. Zostaje nam na miesiąc około 250-300 zł na życie. Marzę o eutanazji dla mnie, aby odciążyć moja mamę. Dziękuję ci polsko , za takie życie".

Cały artykuł przeczytasz Tutaj.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy