VII Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym

W dniach 27-28 października 2007 r. w rzeszowskiej hali Podpromie odbył się VII Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym.

W zawodach, rozegranych w mieście silnie związanym z karate tradycyjnym, startowało blisko 500 najmłodszych zawodników z klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate Tradycyjnego (PZKT). Organizatorem, wspólnie z PZKT, była Akademia Karate Tradycyjnego z Rzeszowa.

Reklama

Podczas pucharu odbył się pokaz sprawności karateków z Akademii Karate Tradycyjnego w Rzeszowie, rozstrzygnięto również konkurs plastyczny "Mistrz Karate".

VII PUCHAR POLSKI DZIECI W KARATE TRADYCYJNYM

27-28 X 2007 RZESZÓW

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 1998 I PÓŹNIEJ, DO 7 KYU)

1. Jakub Finkowski KKS "KACHI" ŁÓDŹ

2. Patryk Moszczyński KKS "KACHI" ŁÓDŹ

3. Jakub Kosiński UKS KT "ORZEŁ" WRZEŚNIA

3. Jakub Jóźwiak PABIANICKI KK

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 1998 I PÓŹNIEJ, 6-4 KYU)

1. Zbigniew Błaszkowski MAZOWIECKIE SKT "AI-DO"

2. Wojciech Kukiełka LUBELSKI KKT

3. Eryk Ścirka ZAMOJSKI KKT

3. Jan Świderski MAZOWIECKIE SKT "AI-DO"

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 1998 I PÓŹNIEJ, 3-1 KYU)

1. Michał Granat LUBELSKI KKT

2. Wiktor Staszak MKS "SPARTAKUS" NIEPOŁOMICE

3. Michał Ciesiński AKKT TORUŃ

3. Szymon Rutkowski GŁUCHOŁASKI KKT

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (UR. 1998 I PÓŹNIEJ, DO 7 KYU)

1. Natalia Dabińska MAZOWIECKIE SKT "AI-DO"

2. Urszula Wojtaszczyk OZORKOWSKI KK

3. Julia Szelangiewicz TORUŃSKI KKT "KUMADE"

3. Marzena Adaszak TORUŃSKI KKT "KUMADE"

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (UR. 1998 I PÓŹNIEJ, 6-4 KYU)

1. Martyna Bużek KK "KONTRA" ŁĘKNICA

2. Izabela Kaczmarek AKK ŁÓDŹ

3. Agata Hryniewicz SK "NIDAN" ZIELONA GÓRA

3. Ewa Podgórska AKK ŁÓDŹ

KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW - (UR. 1998 I PÓŹNIEJ)

1. MKS "SPARTAKUS" NIEPOŁOMICE Wiktor Staszak

Mateusz Wolny

Kacper Dumieński

2. KLUCZBORSKI KK Michał Zaremba

Mateusz Cebo

Aleksandra Rozborska

3. UKS KT "ORZEŁ" WRZEŚNIA Jakub Kosiński

Sebastian Zdunek

Miłosz Kaźmierczak

4. MAZOWIECKIE SKT "AI-DO" Jan Świderski

Jerzy Błaszkowski

Sebastian Sitek

EN-BU CHŁOPIEC/CHŁOPIEC - (UR. 1998 I PÓŹNIEJ)

1. MKS "SPARTAKUS" NIEPOŁOMICE Wiktor Staszak

Kacper Dubieński

2. MAZOWIECKIE SKT "AI-DO" Jan Świderski

Jerzy Błaszkowski

3. TORUŃSKI KKT "KUMADE" Łukasz Wessel

Dawid Algusiewicz

4. ŁÓDZKA AKT Alan Marliński

Jakub Jarosz

EN-BU DZIEWCZYNKA/CHŁOPIEC - (UR. 1998 I PÓŹNIEJ)

1. KK "KONTRA" ŁĘKNICA Martyna Bużek

Jakub Zieliński

2. TORUŃSKI KKT "KUMADE" Julia Szelangiewicz

Błażej Szymczak

3. TORUŃSKI KKT "KUMADE" Marzena Adaszak

Dawid Algusiewicz

4. TORUŃSKI KKT "KUMADE" Kornelia Czajkowska

Adam Wankiewicz

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 1996, 1997, DO 7 KYU)

1. Emil Piekielny KKS "KACHI" ŁÓDŹ

2. Filip Dutkiewicz UKS KT "ORZEŁ" WRZEŚNIA

3. Kacper Kaferski-Kowalczyk OZORKOWSKI KK

3. Marcin Janczyszyn KKS "SENTO-KAN" CHOCIANÓW

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 1996, 1997, 6-4 KYU)

1. Damian Sieczkowski AKK ŁÓDŹ

2. Bartosz Tetych TOMASZOWSKI KKT

3. Kamil Ochocki KK "44" ŁÓDŹ

3. Oskar Bieszczad KK "KONTRA" ŁĘKNICA

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 1996, 1997, 3-1 KYU)

1. Oliwer Sygacz UKS KT KRAŚNIK

2. Rafał Granat LUBELSKI KKT

3. Mikołaj Ciosek LUBELSKI KKT

3. Grzegorz Grzywaczewski LUBELSKI KKT

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (UR. 1996, 1997, DO 7 KYU)

1. Magdalena Tor TOMASZOWSKI KKT

2. Kamila Mackaszwili KK "KONTRA" ŁĘKNICA

3. Sandra Sobczyńska TOMASZOWSKI KKT

3. Angelika Mołodecka KKS "KACHI" ŁÓDŹ

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (UR. 1996, 1997, 6-4 KYU)

1. Klaudia Piórek UKS "SAMURAJ" GNIEZNO

2. Marta Czapka UKS "BURSA" PUŁAWY

3. Aleksandra Szeliga LUBELSKI KKT

3. Anna Graf KKT WROCŁAW

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (UR. 1996, 1997, 3-1 KYU)

1. Patrycja Wójcik TS "SOKÓŁ" ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

2. Justyna Barańska TS "SOKÓŁ" ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

3. Adrianna Piwońska AKT RZESZÓW

3. Natalia Giebułtowicz KLUCZBORSKI KK

KATA DRUŻYNOWE - (UR. 1994, 1995, 1996, 1997)

1. OZORKOWSKI KK Adrian Opyt

Jędrzej Kostecki

Dominik Kacprzak

2. LUBELSKI KKT Kacper Majczak

Michał Granat

Rafał Granat

3. TS "SOKÓŁ" ALEKS. ŁÓDZKI Patrycja Wójcik

Patryk Bińkowski

Bartłomiej Szostek

4. TS "SOKÓŁ" ALEKS. ŁÓDZKI Paweł Barański

Justyna Barańska

Anna Surkont

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 1994, 1995, DO 7 KYU)

1. Krzysztof Dankowski UKS KT "ORZEŁ" WRZEŚNIA

2. Cezary Osieł UKKT JANÓW LUBELSKI

3. Damian Mackaszwili KK "KONTRA" ŁĘKNICA

3. Sebastian Trąbka KKS "SENTO-KAN" CHOCIANÓW

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 1994, 1995, 6-4 KYU)

1. Kajetan Król TOMASZOWSKI KKT

2. Kamil Jachnik UKS KT "ORZEŁ" WRZEŚNIA

3. Mikołaj Włodarczyk KK "44" ŁÓDŹ

3. Artur Łój TOMASZOWSKI KKT

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW- (UR. 1994, 1995, 3-1 KYU)

1. Kaszuba Arek AKT RZESZÓW

2. Dominik Kacprzak OZORKOWSKI KK

3. Adrian Opyt OZORKOWSKI KK

3. Mateusz Szelągowski LUBELSKI KKT

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (UR. 1994, 1995, DO 7 KYU)

1. Karolina Jatczak ŁÓDZKA AKT

2. Sara Węglewska UKS KT "ORZEŁ" WRZEŚNIA

3. Paczuska Suza MAZOWIECKIE SKT "AI-DO"

3. Paczuska Weronika MAZOWIECKIE SKT "AI-DO"

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (UR. 1994, 1995, 6-4 KYU)

1. Anna Banasiak OZORKOWSKI KK

2. Antonina Andrzejewska LUBELSKI KKT

3. Gabriela Tomaszewska KK "44" ŁÓDŹ

3. Paulina Mańk KK WESOŁA

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (UR. 1994, 1995, 3-1 KYU)

1. Sajdutka Agnieszka AKT RZESZÓW

2. Marcelina Wdowiak KK "44" ŁÓDŹ

3. Aleksandra Szpak TORUŃSKI KKT "KUMADE"

3. Martyna Zalewska TORUŃSKI KKT "KUMADE"

EN-BU CHŁOPIEC/CHŁOPIEC - (UR. 1994, 1995, 1996, 1997)

1. OZORKOWSKI KK Jędrzej Kostecki

Adrian Opyt

2. KK "KONTRA" ŁĘKNICA Jakub Zieliński

Adam Mikuła

3. LUBELSKI KKT Michał Granat

Rafał Granat

4. KKT "ORZEŁ" POZNAŃ Tomasz Szczepaniak

Michał Wojciak

EN-BU DZIEWCZYNKA/CHŁOPIEC - (UR. 1994, 1995, 1996, 1997)

1.OZORKOWSKI KK Anna Banasiak

Dominik Kacprzak

2. LUBELSKI KKT Karolina Marzenta

Mateusz Szelągowski

3. TS "SOKÓŁ" ALEKS. ŁÓDZKI Justyna Barańska

Paweł Barański

4. KK PRUSZKÓW Aleksandra Bernaś

Łukasz Mróz

KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW - (UR. 1994, 1995, 1996, 1997)

1. LUBELSKI KKT Kacper Majczak

Michał Granat

Rafał Granat

2. OZORKOWSKI KK Adrian Opyt

Jędrzej Kostecki

Dominik Kacprzak

3. TS "SOKÓŁ" ALEKS. ŁÓDZKI Patryk Bińkowski

Bartłomiej Szostek

Patrycja Wójcik

4. TS "SOKÓŁ" ALEKS. ŁÓDZKI Paweł Barański

Justyna Barańska

Anna Surkont

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje