Cztery osoby zasiliły kadrę Urzędu Miejskiego

Od 1 sierpnia do 30 listopada w Urzędzie Miejskim zatrudnione są 4 osoby skierowane przez Powiatowy Urząd Pracy w ramach robót publicznych.

Osoby te pracują w Referacie Organizacji, Budżetowym, Sportu i Rekreacji oraz w biurze Pełnomocnika Burmistrza ds. Profilaktyki i Uzależnień. Ich wynagrodzenie pokrywa Powiatowy Urząd Pracy.

Reklama

Jedną z zatrudnionych osób jest Elżbieta Marcinowska, absolwentka Zarządzania i Marketingu na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Pani Ela od 5 lat pozostawała bez pracy. Po pierwszym dniu w Urzędzie mówi, że cieszy się z nowego wyzwania, nie miała do tej pory styczności z rachunkowością budżetową liczy więc, że w ciągu najbliższych 4 miesięcy zdobędzie sporo nowych umiejętności.

Dla Aleksandry Woźniak Urząd Miejski jest pierwszym miejscem pracy, rok temu skończyła pedagogikę w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu i do tej pory nie miała stałego zatrudnienia. Mimo, że praca nie jest do końca zgodna z jej wykształceniem, ucieszyła się z propozycji Urzędu Pracy i przyjęła ją bez wahania.

Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony miasta Strzelce Opolskie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje