Co premier dostał od żony na urodziny?

Donald Tusk dostał wczoraj na urodziny... elektroniczną ramkę! Będzie sobie w niej wyświetlał zdjęcia najbliższych, donosi "Super Express".

Żona szefa rządu Małgorzata prezent kupowała wczoraj w jednej z warszawskich galerii handlowych. Ale urodzinową niespodziankę upatrzyła już dawno, informuje "SE".

Reklama

Upominek stanie na biurku szefa rządu w jego gabinecie. - Będzie fajnie mrugać do męża - oceniała pani Małgorzata, wybierając ramkę.

Na pomysł kupna takiego gadżetu wpadła razem z córką Kasią. Teraz - jak przyznała w rozmowie z "SE" - wspólnie wybiorą z rodzinnego albumu zdjęcia, które znajdą się w elektronicznej ramce. Dzięki elektronicznej oprawce, premier będzie mógł w wolnej chwili przeglądać zdjęcia pojedynczo albo zorganizować sobie pokaz slajdów. - Pomyślałam, że to dla Donka fajny, a równocześnie przydatny gadżet. Taki trochę młodzieżowy... Mąż na pewno będzie zadowolony - przekonywała w rozmowie z "Super Expressem" żona premiera.

Pani Małgorzata zdradziła "SE" też, jaki prezent dostał szef rządu od córki. - Kasia postanowiła kupić mu zabawkę, do której można nagrać słowa. Kiedy wieczorem mąż wróci z pracy i naciśnie odpowiedni przycisk, usłyszy słowa córki: Tatusiu, dobranoc, kocham Cię - opowiada żona premiera. Zdradza "SE", że o żadnej imprezie urodzinowej nie było mowy. - Mąż wraca z pracy po godzinie 22, zmęczony po ciężkim dniu - wyznaje. Wspomina, że hucznie obchodził 50. urodziny w ubiegłym roku. W tym nawet kolacja w restauracji nie wchodziła w rachubę.

Dowiedz się więcej na temat: urodziny | prezent | Donald Tusk | żona

Reklama

Reklama

Reklama