Reklama

Reklama

"Fakt": Na ubraniu ojca 5-letniego Dawida znaleziono krew chłopca

W samochodzie i na ubraniu Pawła Ż., ojca 5-letniego Dawida, znaleziono ślady biologiczne należące do dziecka - ustalił "Fakt" w źródłach zbliżonych do prokuratury. O znalezieniu śladów informuje też TVP Info.

Jak dowiaduje się "Fakt", w samochodzie Pawła Ż. znaleziono "bardzo dużo śladów krwi i moczu" chłopca. Podobne ślady znaleziono też na ubraniu ojca Dawida. Były na nim także ślady ziemi, liści i trawy. Zostaną teraz poddane szczegółowej analizie w laboratorium. 

Według dziennika, wszystko wskazuje na to, że śledczy skupią się teraz na szukaniu ciała dziecka. "W tej chwili wykluczają inne możliwości" - czytamy.

Reklama

W poniedziałek rozpoczęła się piąta doba poszukiwań pięcioletniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego. Poszukiwania chłopca rozpoczęły się o północy w środę, kiedy utratę kontaktu z nim i jego ojcem zgłosiła rodzina. Dawid został zabrany przez ojca z Grodziska około godz. 17 w środę. 

Według ustaleń policji, tego samego dnia przed godz. 21 ojciec odebrał sobie życie, rzucając się pod pociąg. 

W niedzielę zakończono poszukiwania terenowe 5-latka, prowadzone przez m.in. pododdziały zwarte z oddziału prewencji i wspierające policję służby. Od tego czasu praca funkcjonariuszy skupia się na działaniach operacyjnych.

Apel policji

Policjanci apelują do wszystkich, którzy Dawida, jego ojca lub szarą skodę fabię o numerze rejestracyjnym WGM 01K9, widzieli w środę między godz. 17 a godz. 21 na trasie między Grodziskiem Mazowieckim a warszawskim Okęciem. Choć samochód znaleziono, od początku ważna była informacja, którędy jechał i gdzie się zatrzymywał. Pomóc może przejrzenie nagrań z kamer samochodowych i monitoringu ze środy - wszystkie wiadomości są weryfikowane przez policję i pomagają potwierdzać jej ustalenia.  

Wszelkie zgłoszenia na temat zaginionego Dawida, nawet anonimowe, można przekazywać policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim, tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można też zatelefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.  Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje