Reklama

Reklama

Incydent przed Kancelarią Premiera

Przed kancelarią premiera w Alejach Ujazdowskich doszło do kolejnego niebezpiecznego incydentu. Nieznany mężczyzna zostawił przed budynkiem walizkę i zaczął uciekać. Po interwencji BOR-u udało się go zatrzymać. Jak ustalił reporter RMF FM Krzysztof Zasada, w walizce były dwie siekiery i sterta papierów.

Mężczyzna, który przyniósł walizkę przed kancelarię, w asyście policji trafił do szpitala. Na razie ma informacji, kim jest i jakie były motywy jego działania. Nie wiadomo również, czy był poczytalny i świadomy tego, co robi.

Reklama

W środę przed kancelarią premiera doszło do innego, dramatycznego, incydentu. Naprzeciw budynku podpalił się 56-letni mężczyzna z województwa świętokrzyskiego. Z poważnymi poparzeniami przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej stołecznego szpitala przy ul. Szaserów. Lekarze utrzymują go w stanie śpiączki farmakologicznej, by ulżyć mu w cierpieniu.

Desperat nie zostawił żadnego listu, w którym wyjaśniłby motywy swojego działania. Tuż po incydencie nasz reporter Krzysztof Zasada rozmawiał z jednym ze związkowców, którzy protestowali przed kancelarią, gdy doszło do incydentu. Mężczyzna twierdził, że desperat skarżył się na rząd. Miał powiedzieć, że został oszukany i stracił mieszkanie.

Krzysztof Zasada, Maciej Nycz

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Dowiedz się więcej na temat: kancelaria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy