Jest oświadczenie PiS w sprawie Tomasza Kaczmarka

Prezes PiS Jarosław Kaczyński oświadczył w środę, że nie ma miejsca w klubie PiS dla Tomasza Kaczmarka. Jak poinformował w najbliższym czasie wykluczeniem Kaczmarka z klubu zajmie się rzecznik dyscypliny partyjnej.

- Nie ma dla niego miejsca w naszym klubie - to jest jasne - powiedział Kaczyński, pytany o przyszłość posła Kaczmarka w PiS. Dopytywany, czy zostanie on wykluczony z klubu, odparł: "No to należy do rzecznika i do klubu, ale jestem głęboko przekonany, że tak będzie".

Prezes PiS na pytanie, kiedy może zapaść decyzja o wyrzuceniu Kaczmarka, odpowiedział, że "to na pewno będzie w tej chwili, już szybko". - Pewnie w ciągu najbliższych dni, czy przy kolejnym posiedzeniu - mówił.

Reklama

W połowie grudnia ub. r. poseł Tomasz Kaczmarek został zawieszony w prawach członka klubu PiS po publikacji tygodnika "Wprost", który opisał związek parlamentarzysty z olsztyńską bizneswoman Katarzyną Sztylc. Według tygodnika były "agent Tomek" miał grozić jej mężowi i straszyć go kolegami ze służb. Z kolei w najnowszym numerze tygodnik napisał, że poseł PiS jeszcze do niedawna miał kontakty z osobami powiązanymi z warszawskimi agencjami towarzyskimi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy