Karski: Burda na Cyprze to prowokacja Ruskich

Poseł Karol Karski wciąż nie może dojść do siebie po demolce, jaką z sejmowym kolegą urządził w luksusowym hotelu na Cyprze. Nie przyznaje się do zdewastowania w pijackim szale dwóch wózków golfowych i uważa, że cała afera to robota rosyjskiego wywiadu, czytamy w "Super Expressie".

Karol Karski od początku przekonywał, że został wrobiony. Przez kogo? - Wie pan, na Cyprze jest dużo Rosjan... To wszystko łatwo można poskładać. Ktoś narozrabiał, w nas uderzono - tłumaczył w rozmowie z "Super Expressem". Okazuje się, że wersję o rosyjskim spisku Karski opowiada także w partii. - Faktycznie, Karol uważa, że całe zamieszanie to prowokacja rosyjskiego wywiadu - mówi "SE" jeden z ważnych polityków PiS.

Reklama

Tłumaczenia Karskiego wprawiają w osłupienie znawców polityki. - Doprawdy nie wiem, co powiedzieć! Najwyraźniej Czarnobyl wciąż nie przestał oddziaływać negatywnie na umysły niektórych naszych polityków - zachodzi w głowę prof. Kazimierz Kik, politolog.

Pełne zrozumienie dla Karskiego wykazuje za to psycholog prof. Zbigniew Nęcki. - To sytuacja doskonale znana w psychologii sądowej. Koś, kto nie chce wyjawić prawdy, wymyśla najróżniejsze kombinacje, np. że padł ofiarą ogólnoświatowej intrygi. Pójście w zaparte i odwracanie uwagi jest psychologicznie zrozumiałe. Niestety, w tych swoich fantazjach łatwo narazić się na śmieszność - kończy Nęcki.

"Super Express" przypomina: władze luksusowego hotelu w Limassol oskarżyły Karskiego i jego partyjnego kolegę Łukasza Zbonikowskiego o to, że upili się i zdewastowali dwa wózki do gry w golfa. Straty oszacowano na blisko 50 tys. zł! Wynajęta przez hotel kancelaria prawna poinformowała już o incydencie polską placówkę na Cyprze i marszałka Sejmu. Posłowie PiS idą w zaparte. Niebawem gotowy będzie raport miejscowej policji. Czy cypryjscy śledczy wezmą pod uwagę wątek spisku rosyjskiego wywiadu? - zastanawia się gazeta.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Dowiedz się więcej na temat: Karol Karski | burda | Karol | prowokacja | karski | Prawo i Sprawiedliwość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje