Katowice: Zatrzymany mężczyzna, który chciał się umówić na seks z 13-latką

Policjanci z Katowic zatrzymali mężczyznę, który próbował umówić się na seks z 13-latką. 36-latka namierzyli internauci, którzy - udając nastolatkę - korespondowali z nim przez internet, a potem powiadomili o wszystkim policję.

"Mężczyzna, myśląc że rozmawia z 13-letnią dziewczynką, zaczął składać propozycje obcowania płciowego. Usiłował się z nią umówić. Internauta, który wraz ze swoją partnerką prowadzili z nim rozmowy, powiadomili o całej sytuacji katowickich policjantów. Zainicjowali spotkanie na pl. Wolności w Katowicach" - podała w poniedziałek policja.

Reklama

Krótko przed spotkaniem kobieta opisała mężczyźnie, jak wygląda i w co będzie ubrana. Na pl. Wolności pojawiła się w towarzystwie swojego partnera oraz wywiadowców i policjantów. Gdy mężczyzna ją zauważył i szedł w jej kierunku, został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

36-latek trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli marihuanę. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Grozi mu do dwóch lat więzienia. Postępowanie prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego VII Komisariatu w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice-Zachód.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje