Kilkadziesiąt kobiet ofiarami nosiciela wirusa HIV

Nawet kilkadziesiąt kobiet z całej Polski mogło zostać zarażonych wirusem HIV przez jednego mężczyznę. 47-latek został zatrzymany w Krakowie - dowiedział się reporter śledczy RMF FM. Wcześniej Wiesław S. odsiadywał wyrok za usiłowanie zabójstwa.

Po wyjściu z więzienia często zmieniał miejsce pobytu. Ostatnio przebywał w Krakowie. Z kobietami kontaktował się przez Internet. Umawiał się z nimi na spotkania w różnych miejscach. O tym, że jest nosicielem wirusa HIV doskonale wiedział. Jedną z jego ofiar była 15-letnia dziewczyna. Nastolatka, która mieszka poza Krakowem uciekła z domu i spotkała się z mężczyzną. Doszło między nimi do kontaktów seksualnych. Za kilka dni będzie wiadomo, czy i ona został zarażona.

Reklama

Podejrzany został już tymczasowo aresztowany. Według naszych informacji, w komputerze mężczyzny znaleziono dziesiątki adresów i kontaktów do kobiet z całej Polski, z którymi Wiesław S., spotykał się i prawdopodobnie utrzymywał kontakty seksualne. Nie wiadomo, czy one także zostały zarażone.

Dowiedz się więcej na temat: Kraków | Wiesław | wiesław s. | HIV

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje