Reklama

Reklama

Kluzik-Rostkowska: Niech Bielan jasno się określi

Szefowa klubu PJN Joanna Kluzik-Rostkowska zaapelowała do europosła Adama Bielana, by publicznie zdeklarował, że nie uczestniczy w działaniach PiS mających osłabić lub rozbić PJN.

Jak dodała, jeśli Bielan nie określi się do godz. 16 w piątek, potraktuje to jako zakończenie współpracy z PJN.

Reklama

- Ja i środowisko PJN oczekujemy bardzo jasnej deklaracji ze strony Adama Bielana co do tego, jaki jest jego stosunek do praktyk PiS, jeżeli chodzi o próby rozbicia środowiska PJN - powiedziała przewodnicząca klubu PJN.

Jak podkreśliła, jej apel wynika z "powtarzających się plotek o dwuznacznej roli Adama Bielana".

- Oczekuję od Adama Bielana jasnego przekazu, że nie uczestniczył, nie uczestniczy i nie będzie uczestniczył w żadnych działaniach, które mogłyby osłabić czy też rozbić środowisko PJN-owskie - dodała posłanka.

Kluzik-Rostkowska zaznaczyła, że oczekuje "publicznego stanowiska" Bielana w piątek do godziny 16. - Jeśli takiego jasnego określenia się do godziny 16 nie będzie, będę to odczytywała jako deklarację zakończenia współpracy z PJN - oświadczyła.

Bielan w piątkowym "Fakcie" zapewnił, że nie prowadzi żadnych rozmów w sprawie powrotu do PiS. Pytany, czy ktoś z kierownictwa tej partii namawia go do przejścia odpowiedział: "nawet jeśli tak było, nie będę tego ujawniał".

Dowiedz się więcej na temat: Prawo i Sprawiedliwość | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje