Reklama

Reklama

Lech Wałęsa skomentował uroczystości pogrzebowe Jana Olszewskiego. A potem wpis zniknął

"Upadek dyktatora. Te miny mówią same za siebie" - napisał na Twitterze Lech Wałęsa. Wykorzystując zdjęcia z uroczystości pogrzebowych byłego premiera Jana Olszewskiego, zaatakował Jarosława Kaczyńskiego i PiS.

Lech Wałęsa zamieścił na Twitterze wpisy odnoszące się do ostatniego pożegnania byłego premiera Jana Olszewskiego. Zaatakował w nich Jarosława Kaczyńskiego i PiS.  

Reklama

"Widze ze jest tak jak 13 grudnia 1981. Prezes wyspał się,przeczytał Gazetę Wyborcza na swój temat i jako ostatni przybył do kościoła" - napisał podczas trwania mszy świętej w intencji byłego premiera (pisownia oryginalna).

Chwilę potem pojawił się kolejny wpis byłego prezydenta: "Upadek dyktatora. Te miny mówią same za siebie". A potem: "Te miny mówią same za siebie. Oni nie sa myślami na pogrzebie sp Premiera Jana Olszewskiego. Oni sa myślami co bedzie z nimi po wyborach do europarlamentu i parlamentarnych i prezydenckich. Wiatr nadzieji na zmiany,powiał juz z Gdańska" (pisownia oryginalna).

Potem wpisy zniknęły z Twittera. Pojawił się natomiast nowy, znacznie łagodniejszy.

"Msza Sw w intencji zmarłego sp Premiera Jana Olszewskiego. Te zdjecia same "komentują się" - napisał Lech Wałęsa. Potem jednak także i ten wpis zniknął.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje