Reklama

Reklama

Marek Pęk: Współpraca z Jarosławem Gowinem sporo nas ostatnio kosztowała

- Na ostatnim etapie związanym z prawem wyborczym sporo nerwów kosztowała nas współpraca z Jarosławem Gowinem. I pewnie nadal będzie nas kosztowała sporo nerwów - powiedział wicemarszałek Senatu Marek Pęk (PiS) w programie "Gość Radia Zet".

Pęk pytany był o współpracę z byłym wicepremierem Jarosławem Gowinem. "Ufam, że ten polityk wzniesie się ponad swoje ambicje polityczne, które niewątpliwie ma ogromne. Chciałby być politykiem samodzielnym, chyba przywódcą bardzo silnej partii. Ale na razie prosperita jego środowiska zależy od PiS" - zaznaczył. Jak dodał, jeżeli Gowin myśli o Porozumieniu jako samodzielnym bycie, rozgrywającym na polskiej scenie politycznej, to "nie myśli racjonalnie".

Reklama

Senator Pęk odniósł się też do piosenki Ziemowita Gowina. Syn Jarosława Gowina wziął udział w akcji #hot16challenge2 i nagrał piosenkę, w której ostro i wulgarnie krytykuje obóz władzy.

Pęk przypomniał, że w przeszłości też krytykował ojca polityka. "Nie wychodziłem z tym jednak na forum publicznym. Widzę tutaj chęć zaistnienia, niech każdy to sam oceni" - skwitował.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje