Reklama

Reklama

Nie żyje Jerzy Kalibabka, pierwowzór słynnego "Tulipana"

Oszukiwał i uwodził, a jednak kobiety go kochały. Podczas jego procesu przesłuchano ponad 200 młodych dziewcząt. Jerzy Kalibabka, pierwowzór serialowego "Tulipana", zmarł w wieku 62 lat. Jako pierwszy informację o śmierci polskiego Casanovy podał "Super Express".

Jak informuje "SE", Jerzy Kalibabka zmarł w swojej rodzinnej miejscowości, Dziwnowie, do której wrócił po odbyciu kary więzienia. 

Reklama

Casanova z Dziwnowa - czytaj więcej w serwisie Menway!

Był rybakiem, który wyjechał z rodzinnej miejscowości po kłótni z matką. Przez pięć lat podróżował po Polsce, uwodził i okradał młode dziewczyny.

Podczas jego procesu przesłuchano ponad 200 dziewcząt. Jak sam o sobie mówił - potrafił uwieść każdą kobietę. Chwalił się także, że podczas tych pięciu lat miał około dwóch tysięcy partnerek.

Oprócz uwodzenia działa także jako sutener i cinkciarz.

Po odbyciu kary (10 lat więzienia), był częstym gościem programów telewizyjnych. Swoją historię opowiedział także producentom telewizyjnym, co zaowocowało powstaniem popularnego serialu "Tulipan".

Jerzy Kalibabka miał 62 lata.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne