Reklama

Reklama

Pijany ostatni wakacyjny weekend na drogach

900 pijanych kierowców zatrzymali policjanci na polskich drogach w ciągu ostatnich dwóch dni. Według Komendy Głównej Policji to niestety niechlubny wynik. Cały czas trwa akcja policji bezpieczny powrót do domu.

- W piątek i sobotę w sumie w 331 wypadkach zginęło 31 osób - powiedział dziennikarzowi RMF FM dyżurny z Komendy Głównej Policji.

Reklama

Dziś spodziewana jest największa fala powrotów z wakacji. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Jak co roku w tym okresie większa niż zwykła liczba funkcjonariuszy czuwa nad bezpieczeństwem podróżnych.

Ostatni dzień wakacji na drogach Wielkopolski upływa spokojnie. Pogoda nie daje kierowcom powodu do narzekań - ruch na drogach wlotowych do Poznania jest na razie umiarkowany.

Na kierowców czekają wzmożone kontrole. Do walki z piratami wykorzystane są także radiowozy z wideorejestratorami. Policjanci sprawdzają trzeźwość kierujących oraz to czy nie zażywali narkotyków. Kontrolują także zapięcie pasów bezpieczeństwa i czy najmłodsi są przewożeni zgodnie z przepisami.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Dowiedz się więcej na temat: komendy | policja | pijany

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje