Reklama

Reklama

Podejrzany o mord w Kościerzynie

Policjanci z dwóch komend wojewódzkich: w Opolu i w Gdańsku wspólnie zatrzymali mężczyznę, który najprawdopodobniej zabił dwie młode pracownice sklepu w Kościerzynie - nieoficjalnie dowiedziało się RMF. Niewykluczone także, że ten sam człowiek zastrzelił młodą barmankę w Nysie.

W kwietniu do niewielkiego pubu w centrum Nysy wszedł mężczyzna i zabił młodą kobietę. Policjanci ustalili wówczas, że zginęło kilka paczek papierosów i dwa telefony komórkowe.

Reklama

Władze samorządowe wyznaczyły nagrodę za informację o zabójcy. Tymczasem w czerwcu w Kościerzynie na Pomorzu w podobnych okolicznościach zginęły dwie kobiety pracujące w sklepie spożywczym. Morderca zabił 29-latnią właścicielkę i jej młodszą o 8 lat siostrę dla 600 zł. Bandyta był bezwzględny. Z ciał kobiet w sumie wyciągnięto 9 kul.

Po tym napadzie policja znalazła broń, która - jak się okazało po licznych ekspertyzach - została użyta dwa miesiące wcześniej w Nysie. Znalezienie przestępcy to sukces dwóch komend w Opolu i w Gdańsku. Ich wspólne działania, wymiana informacji doprowadziły do zatrzymania bandyty. Podejrzany pracował jako ekspedient w Głuchołazach.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Dowiedz się więcej na temat: policja | zabójstwo | nysa | Opole | mord | kościerzyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje