Reklama

Reklama

Posłowie dla niej oszaleją

Dla tych z posłów, którym nie chce się wracać z wakacji do Sejmu, mamy coś, co powinno ich do tego zachęcić - nowe zdjęcia posłanki PO Joanny Muchy.

Najseksowniejsza parlamentarzystka zmieniła fryzurę! Wprost oczu nie można od niej oderwać, czytamy w "Super Expressie".

Reklama

Joannę Muchę "SE" przyłapał w jej rodzinnym Lublinie na zakupach. Podglądał, jak z wielkim znawstwem (i z niezwykłą gracją) wybierała kwiaty do swojego biura poselskiego. Reporter gazety w pierwszym odruchu nie rozpoznał w seksownej brunetce najpiękniejszej posłanki Rzeczpospolitej

Mucha zamiast długich kasztanowych włosów, miała bowiem krótką fryzurkę. - Na ciągłe układanie i poprawianie fryzury brakowało mi po prostu czasu - tłumaczy "SE" przyczyny swej metamorfozy parlamentarzystka.

Nowe uczesanie dodało jej jeszcze seksapilu. Na szpilkach i w obcisłej kusej spódniczce wyglądała naprawdę zjawiskowo. Tak też na pewno będzie prezentować się dziś w Sejmie. Panowie posłowie - warto wpaść dziś na Wiejską choćby po to, by zobaczyć Muchę - radzi "Super Express".

Dowiedz się więcej na temat: tych | posłowie | Joanna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje