​Pożar w siedzibie TVP

W poniedziałek wieczorem w siedzibie programów informacyjnych Telewizji Polskiej przy Placu Powstańców Warszawy doszło do pożaru w rozdzielni prądu - informuje portal "Wirtualnemedia.pl". Z powodu pożaru, program "W tyle wizji" nadano ze sporym opóźnieniem.

Na początku "W tyle wizji" Marcin Wolski, prowadzący to wydanie z Rafałem Ziemkiewiczem, poinformował, że program jest nadawany z innego studia.

Reklama

Jak przypomina portal, był to tylko jeden z problemów, jakie tego wieczoru mieli prowadzący "W tyle wizji". Do programu zadzwonił bowiem widz, który zarzucił, że program "W tyle wizji" jest "lustrzanym odbiciem pierwowzoru, który nazywa się "Szkło kontaktowe" (program nadawany przez TVN - przyp. red.)".

Na koniec dodał także: "Pozdrawiam towarzysza Wolskiego szczególnie". Nawiązał w ten sposób do tego, że Wolski w latach 1975-1981 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje