Reklama

Reklama

Samolot ma ponad 20 godzin opóźnienia. Turyści utknęli na lotnisku

Kłopoty polskich turystów wracających z Egiptu i odlatujących do Grecji. Przyczyną jest awaria samolotu - dowiedział się reporter RMF FM. Maszyna ma około 20 godzin opóźnienia. Część turystów musi najpierw przylecieć z Marsa Alam do Pyrzowic pod Katowicami. Wtedy druga grupa odleci na wakacje. Informację o kłopotach turystów radio RMF dostało na Gorącą Linię.

Turyści z Egiptu powinni wylądować w Pyrzowicach około godz. 19. Planowo ten samolot miał być pod Katowicami wczoraj przed godz. 22. Reporter RMF FM został poinformowany przez obsługę lotniska w Pyrzowicach, że awaria samolotu już została usunięta i lada moment maszyna powinna wystartować z Egiptu do Polski. Jeden z turystów, z którym telefonicznie rozmawiał tuż przed godz. 14 Marcin Buczek, powiedział jednak, że pasażerowie do samolotu jeszcze nie wchodzą i nadal czekają na lotnisku.

Turyści lecący z Pyrzowic na wakacje do Grecji polecą najwcześniej ok. godz. 20, ponieważ zabierze ich ten sam samolot. Na lotnisku pojawili się dziś w nocy, bo mieli wylatywać wczesnym rankiem.

Reklama

Marcin Buczek

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne