Samolot ma ponad 20 godzin opóźnienia. Turyści utknęli na lotnisku

Kłopoty polskich turystów wracających z Egiptu i odlatujących do Grecji. Przyczyną jest awaria samolotu - dowiedział się reporter RMF FM. Maszyna ma około 20 godzin opóźnienia. Część turystów musi najpierw przylecieć z Marsa Alam do Pyrzowic pod Katowicami. Wtedy druga grupa odleci na wakacje. Informację o kłopotach turystów radio RMF dostało na Gorącą Linię.

Turyści z Egiptu powinni wylądować w Pyrzowicach około godz. 19. Planowo ten samolot miał być pod Katowicami wczoraj przed godz. 22. Reporter RMF FM został poinformowany przez obsługę lotniska w Pyrzowicach, że awaria samolotu już została usunięta i lada moment maszyna powinna wystartować z Egiptu do Polski. Jeden z turystów, z którym telefonicznie rozmawiał tuż przed godz. 14 Marcin Buczek, powiedział jednak, że pasażerowie do samolotu jeszcze nie wchodzą i nadal czekają na lotnisku.

Turyści lecący z Pyrzowic na wakacje do Grecji polecą najwcześniej ok. godz. 20, ponieważ zabierze ich ten sam samolot. Na lotnisku pojawili się dziś w nocy, bo mieli wylatywać wczesnym rankiem.

Reklama

Marcin Buczek

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje