Reklama

Reklama

"Taśma Pawła Kukiza". Odpowiedź Artura Zawiszy

W sieci pojawiło się nagranie, na którym Paweł Kukiz w nieparlamentarny sposób wypowiada się na temat Artura Zawiszy. Działacz Ruchu Narodowego odpowiedział na słowa lidera ruchu Kukiz’15.

Nagranie zostało opublikowane na Facebooku na profilu zatytułowanym "Kukiz nas zdradził".

Mocne słowa Kukiza

Reklama

Na taśmie słychać, jak Paweł Kukiz dopytuje, czy rozmówca nagrywa jego wypowiedź. Ten zapewnia, że nie.

"Nienawidzę Zawiszy, jak go widzę, to białej gorączki dostaję. Jak widzę tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować k...a, albo Murzyna zastrzelić, dostaję białej gorączki. Jak za mną chodził ten (...) skur... Zawisza wszędzie, do tego Jakubiaka, chciałem mu wypier.." - słyszymy na nagraniu.

Artur Zawisza odniósł się do słów Pawła Kukiza w oświadczeniu, które zamieścił na Facebooku.

Odpowiedź Zawiszy

"(...) co do "mordowania Żydów" i "zastrzelenia Murzynów", to odsyłam do moich licznych wypowiedzi pisanych i mówionych, które są powszechnie dostępne w internecie, z których jednak żadna nie dotyczy takich zagadnień" - tłumaczył działacz Ruchu Narodowego.

Wyjaśniając "jeżdżenie za Pawłem Kukizem" były parlamentarzysta napisał, że w lipcu zeszłego roku spotkał się z nim czterokrotnie: na Jasnej Górze, na weselu Roberta Winnickiego, na otwarciu browaru w Tenczynku i w Borzęcinie na święcie gminy.

Podczas wesela Roberta Winnickiego Artur Zawisza miał nie zamienić z Pawłem Kukizem ani jednego słowa.

"(...) rozmawiał z nim i zbierał autografy dla kolegów mój wówczas 9-letni syn Wojtek. Gdy tydzień później spotkałem pana Pawła Kukiza po koncercie w małopolskim Borzęcinie, w pierwszych słowach zapytał mnie on: "jak tam mój Wojtuś?"... Wtedy nie zdecydował się nazwać mnie "skur...", którego "nienawidzi" i chce mu "wyp..." - zakończył Artur Zawisza.

Paweł Kukiz nie odniósł się dotąd do opublikowanego nagrania.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy