W styczniu rusza "PiS TV"

Prawo i Sprawiedliwość jeszcze w styczniu uruchomi w internecie "PiS TV" - poinformował w niedzielę rzecznik klubu PiS Mariusz Kamiński. Jak zapowiedział, strona partii będzie stopniowo urozmaicana i unowocześniania.

Kamiński powiedział, że na nowej stronie PiS powstanie specjalny dział - "PiS TV". Jak dodał, znajdą się tam "bez żadnych cięć" relacje z konferencji prasowych PiS, wideoblogi i wypowiedzi polityków tej partii na najciekawsze tematy dnia.

Reklama

- Jeśli tematem dnia będzie służba zdrowia, to na naszej stronie znajdzie się krótka wypowiedź np. b. ministra zdrowia Zbigniewa Religi - zapowiedział rzecznik klubu PiS.

Kamiński powiedział, że na stronie PiS - oprócz wideobloga prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego - znajdą się wideoblogi innych czołowych polityków PiS. - To będzie forma komunikacji z naszymi wyborcami - zaznaczył.

Dodał też, że na stronie znajdą się wypowiedzi polityków PiS na temat istotnych ustaw. - Będziemy nagrywać programy, w których politycy będą tłumaczyli, o co chodzi w tych ustawach i jakie to ma znaczenie dla obywateli - dodał.

Kamiński podkreślił, że wszystkie nowoczesne partie na Zachodzie maja takie internetowe strony TV, jakie planuje uruchomić PiS.

Poinformował też, że na stronie powstanie dział - "Bez krawata" - gdzie - jak powiedział - "na luzie" będą przedstawiani posłowie PiS. Mają się też pojawić gry internetowe i różne gadżety.

O planach uruchomienia telewizji PiS jako pierwszy poinformował "Wprost".

Dowiedz się więcej na temat: Mariusz Kamiński | Kamiński | Prawo i Sprawiedliwość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje