Reklama

Reklama

Warszawa: Ambulans Zdrowia

USG piersi, pomiar ciśnienia, poziomu cholesterolu i cukru we krwi, ocena stanu skóry - wszystkie te badania można dziś bezpłatnie wykonać w Ambulansie Zdrowia, który zaparkował na stołecznym Placu Zamkowym. Akcji patronuje RMF FM.

Przed Ambulansem, zaparkowanym na stołecznym Placu Zamkowym ustawiła się kolejka chętnych do przeprowadzenia darmowych konsultacji.

Reklama

Należy jednak pamiętać, że na niektóre badania trzeba się wcześniej zapisać. Dotyczy to badań USG, porad ortopedycznych dla dzieci i młodzieży, a także konsultacji dermatologicznych. Ich ilość jest ograniczona ze względu na możliwości techniczne Ambulansu. Pozostałe badania wykonywane są bez ograniczeń.

To już czwarta taka okazja na przeprowadzenie bezpłatnych badań profilaktycznych. Organizatorzy oceniają, że w ciągu całej akcji przebadanych zostanie prawie dziesięć tysięcy osób.

W Warszawie ambulans pozostanie do godziny 20. Potem wyruszy do innych polskich miast. Jutro zaparkuje przed Wawelem, zaś w poniedziałek - na Rynku w Katowicach.

Dowiedz się więcej na temat: zdrowie | Akcji | usg piersi | USG | Warszawa | karetka pogotowia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje