Zapłać za spotkanie z gangsterem. Bilety na "Masę"

Jarosław Sokołowski, ps. Masa, świadek koronny w sprawie mafii pruszkowskiej spotka się z warszawiakami na specjalnym, biletowanym spotkaniu. Jak piszą organizatorzy, to "pierwsze w Polsce spotkanie z Jarosławem Sokołowskim". Sprawa już budzi spore kontrowersje. Głównie dlatego, że za wejście na spotkanie trzeba będzie zapłacić - od 65 do 100 złotych.

"Wywiad na żywo - trudne pytania, na które odpowie Masa, to nie lada gratka dla fanów Jarosława Sokołowskiego. W spotkaniu udział weźmie także współautor książek z cyklu "Masa o..." Artur Górski" - czytamy na stronie wydarzenia. 

Reklama

"Masa" ma odpowiadać na niewygodne pytania i ujawnić prawdę o polskiej mafii. 

Jarosław "Masa" Sokołowski był agentem policyjnym od 1994 roku. Jego zeznania pozwoliły na oskarżenie wielu osób, w tym: "Słowika", "Maliznę" i "Parasola". Sokołowski nie ujawnia swojej twarzy. 

Przed kamerami występuje, siedząc tyłem lub w kominiarce, a realizatorzy dbają o to, aby miał zniekształcony głos. 

Od 2014 roku jest bohaterem książek autorstwa Artura Górskiego. Do tej pory ukazały się "Masa. O kobietach polskiej mafii", "Masa. O pieniądzach polskiej mafii", "Masa. O porachunkach polskiej mafii", "Masa. O kilerach polskiej mafii".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy