Reklama

Reklama

"Zniesmaczony listem Gowina"

Marek Sawicki z PSL-u zniesmaczony listem Jarosława Gowina. Tym razem były minister sprawiedliwości odniósł się do afery podczas wyborów regionalnych władz platformy na Dolnym Śląsku. - Zostaliśmy oszukani przez Donalda Tuska - stwierdził były minister sprawiedliwości w liście zatytułowanym "Państwo Tuska, jak państwo Millera".

- Kolejny raz okazuje się, że Temida ślepą jest - mówi Informacyjnej Agencji Radiowej Sawicki. Polityk PSL-u przypomina, że Gowin przez półtora roku był ministrem sprawiedliwości i wówczas tych nadużyć, o których pisze nie widział. Kiedy dzisiaj - dodaje - próbuje budować własny ruch polityczny, to oskarża byłych swoich kolegów. - Wydaje mi się, że jak na standardy Gowina - Małopolanina i Krakusa - akurat to nie przystoi - powiedział Sawicki.

Reklama

Jarosław Gowin zapowiedział w liście budowę nowego ruchu politycznego, który ma być oparty na ludziach, którzy chcą zmieniać Polskę swoją pracą. Będzie to projekt oparty na programie obywatelskim i wolnorynkowym. "Nie chcemy w tym ruchu karierowiczów i politykierów. Nie chcemy budować kolejnej formacji dla ludzi, którzy myślą tylko o tym, jak zapewnić swojej rodzinie i znajomym pracę w spółkach państwowych" - napisał lider nowej formacji. 

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Dowiedz się więcej na temat: Sawicki "oburzony" listem Gowina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy