Paranienormalni w Kwadratowej

Igor Kwiatkowski, Robert Motyka oraz Rafał Kadłucki - to paranienormalna trójka, która gdy pojawia się na scenie, to dzieje się, oj, dzieje!

Paranienormalni powstali pod koniec 2004 roku, a parę miesięcy później mieli już pierwszy program, z którym wystartowali na Pace 2005. Od razu zaszli daleko, bo do wieczoru ostatniej szansy. Później były już same sukcesy.

Reklama

Mówią o sobie, że są popowi. W swoich programach używają dużo muzyki - nie tylko z podkładów, ale także wykonywanej na żywo przez Igora. Sporo inspiracji czerpią ze środowiska nastolatek, jak na przykład słynna Blondynka - jeden z najczęściej oglądanych numerów w Internecie.

Wiele skeczy stworzyli także podczas obserwacji świata zwierząt - gołębie na dachu, czy numer o musze i pająku, który zakrawa na dramat psychologiczny. Rozpowszechnili kilka powiedzonek, jak "hejka", "krejzolka", "ja pikole" i "bez kitu, nie?".

Ich występ to zajmujące "odjechane" widowisko audio-wizualne, bo oprócz przyjemnych dźwięków zapewniają bardzo ciekawe, kolorowe stroje i elementy scenografii. Na scenie są bardzo żywotni i naprawdę nie pozwalają się widzom nudzić!

27. kwietnia (niedziela), godz. 18. Klub Kwadratowa, Gdańsk, ul. Siedlicka 4. Bilety: 35 zł - normalne, 25 zł - ulgowe.

Uwaga! Wstęp do klubu mają wyłącznie osoby pełnoletnie za okazaniem legitymacji studenckiej/ dowodu tożsamości ze zdjęciem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje