Ukrywał się 13 lat: Wpadł w szpitalu

Policjanci zatrzymali mężczyznę od 13 lat poszukiwanego listem gończym. 41-letni Leszek K. wpadł, gdy po libacji, z rozciętą głową, trafił do szpitala. Skazany przed laty za kradzieże z włamaniem, został teraz przewieziony do zakładu karnego.

Dyżurny kwidzyńskiej komendy odebrał telefoniczne zgłoszenie o pobiciu w jednym z mieszkań na ul. Staszica. Okazało się, że dwaj bracia w mieszkaniu swojego kolegi pili z nim alkohol. Uczestnicy imprezy pokłócili się. 55-letni właściciel mieszkania rozbił butelkę na głowie jednego ze swoich gości, właśnie Leszka K. 41-latek trafił więc do szpitala, skąd po opatrzeniu go przez lekarza samowolnie oddalił się w nieznanym kierunku.

Reklama

Okazało się, że mężczyzna od 13 lat poszukiwany jest listem gończym za liczne kradzieże również z włamaniem, jest nakaz doprowadzenia go do zakładu karnego. Policjanci szybko wpadli na trop Leszka K. W chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

55-letni Roman N., który go pobił podczas libacji, trafił do policyjnego aresztu. Niebawem usłyszy zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Kurier Kwidzyński

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje