"Gazeta Polska Codziennie": Odpowie za "patroszenie" Kaczyńskiego

Prokuratura Warszawa-Mokotów podjęła na nowo postępowanie w sprawie wypowiedzi Janusza Palikota o Jarosławie Kaczyńskim, w której zapowiedział on "wypatroszenie" prezesa PiS.

Decyzja zapadła po uwzględnieniu zażalenia, jakie wniósł Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą.

Reklama

Dziennik przypomina inkryminowane słowa sprzed pięciu lat:  "Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie na wilki i zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie".

Po kilkunastu zawiadomieniach o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Palikota sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów, ale śledztwo nie zostało podjęte, ponieważ policjanci wykonujący czynności w tym postępowaniu... nie mogli odtworzyć filmiku na kanale You Tube, na którym zarejestrowano słowa polityka.

Teraz okazało się, że jednak nagranie można odtworzyć i postępowanie zostało podjęte na nowo. Jarosław Kaczyński ma w nim status pokrzywdzonego.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Palikot

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy