"Jadą na szyldzie Kononowicza"

Pamiętacie Krzysztofa Kononowicza, kandydata na prezydenta Białegostoku, który chciał, żeby niczego nie było? Znów może być o nim głośno! A wszystko przez Jana Rokitę, Pawła Zalewskiego i Kazimierza Ujazdowskiego, czytamy w "Super Expressie".

O co chodzi? Ci panowie uruchomili właśnie portal i lokalne komitety o nazwie: Pomorze XXI i Mazowsze XXI, tymczasem Kononowicz już dwa lata temu założył komitet Podlasie XXI!

Reklama

- Bardzo się cieszę, że pan Jan Rokita postanowił się do mnie przyłączyć - mówi "SE" Kononowicz, który został gwiazdą przed wyborami w 2006 roku. Prezydentem Białegostoku nie został, ale jego klip oglądały miliony ludzi. Kiedy wydawało się, że świat o nim zapomniał, w Sejmie gruchnęła wiadomość: Rokita, Zalewski i Ujazdowski zakładają komitety XXI i idą drogą Kononowicza.

- Jadą na szyldzie Kononowicza - śmieje się posłeł PiS. Zaskoczenia nie kryje także Adam Czeczetkowicz, rzecznik Krzysztofa Kononowicza. - Widać Rokity nie stać na swoje pomysły - mówi.

Komitet Podlasie XXI przygotował już list do Jana Rokity i spółki. "Bardzo mnie cieszy, że Jan Maria Rokita wyprodukował swój portal i chce się przyłączyć do godnego, uczciwego, rzetelnego "Podlasia XXI wieku" - czytamy w e-mailu podpisanym przez Kononowicza.

Dowiedz się więcej na temat: portal

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy