Reklama

Reklama

"Gazeta Polska Codziennie": Polacy nie zapomnieli

Każdy, kto czuje się Polakiem, powinien pojawić się 9 kwietnia przed ambasadą Federacji Rosyjskiej w Warszawie - mówi "Gazecie Polskiej Codziennie" Agata Popkowska, szefowa Młodzieżowego Klubu "Gazety Polskiej", który organizuje demonstrację.

"Chcemy zademonstrować sprzeciw wobec tego, w jaki sposób toczy się śledztwo po katastrofie smoleńskiej, niezgodę na to, że wrak pozostaje na terytorium Rosji" - podkreśla Popkowska.

Reklama

Jak zaznacza, ma to być manifestacja powszechnej woli Polaków, że powinno być śledztwo, które doprowadzi w rzeczywistości do ujawnienia prawdy o przyczynach katastrofy. "Dlatego każdy, kto czuje się Polakiem, powinien pojawić się przed rosyjską ambasadą" - dodaje.

Dopytywana, czy Klub liczy na powszechną mobilizację, Popkowska stwierdza: "Polacy nie zapomnieli i nie pozwolą tej sprawy zamieść pod dywan. Nie pozwolą, by katastrofa pozostała niewyjaśniona, by w tej sprawie sprzedawano nam jedynie kłamstwa i dlatego jak najwięcej osób powinno się pojawić 9 kwietnia przed ambasadą".

Dowiedz się więcej na temat: katastrofa w Smoleńsku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje