Matura 2014

Egzamin maturalny 2014. Jutro matematyka i WOS!

Do egzaminu z matematyki na poziomie rozszerzonym przystąpi jutro o 9:00 prawie 55 tysięcy maturzystów z całej Polski. Ok. 15 na INTERIA.PL opublikujemy arkusz i rozwiązania. Do egzaminu z wiedzy o społeczeństwie przystąpi o 14:00 41 tysięcy maturzystów. Arkusz i rozwiązania zamieścimy ok. 20. Bądźcie z nami!

Matematyka, zaraz po języku angielskim, jest najchętniej wybieranym przedmiotem na poziomie rozszerzonym. Zdecydowało się na nią prawie 55 tysięcy maturzystów z całej Polski. Już jutro ok. 15 opublikujemy arkusz i rozwiązania! Wiedza o społeczeństwie także cieszy się sporą popularnością. W tym roku zdaje ją 41 tysięcy maturzystów. Egzamin na poziomie podstawowym i rozszerzonym rozpocznie się o 14:00. Na napisanie podstawy maturzyści mają 120 minut, rozszerzenia - 180. Ok. 20 na INTERIA.PL zamieścimy arkusze i zaproponowane przez ekspertów rozwiązania.

Zdaj maturę z INTERIA.PL!

Reklama

Codziennie specjaliści INTERIA.PL z wybranych dziedzin będą opracowywać odpowiedzi na pytania zawarte w arkuszach egzaminacyjnych. Eksperci przygotują rozwiązania zadań zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego.

Rozwiązań należy szukać na stronie głównej portalu Interia.pl i na Facebooku. 

SPRAWDŹ NASZ KALENDARZ MATURALNY

Dowiedz się więcej na temat: Matura 2014 | matematyka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL