Matura 2014

Matura 2014. Matematyka już dzisiaj!

Maturzyści napisali dzisiaj egzamin z matematyki na poziomie podstawowym. Już ok. 15.00 opublikujemy arkusze maturalne i przygotowane przez naszych ekspertów rozwiązania!

Maturzyści rozwiązywali testy opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Zeszłoroczni maturzyści zaznaczali, że egzamin był łatwy. Wkrótce przekonamy się, jak było tym razem. Na razie zdania są podzielone. Ok. godz. 15 opublikujemy arkusze i zaproponowane przez ekspertów INTERIA.PL rozwiązania zadań.

Reklama

Maturzyści są zobowiązani do napisania trzech egzaminów pisemnych na poziomie podstawowym - z języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego; wybrać można między: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim lub włoskim. Chętni mogą je zdawać także na poziomie rozszerzonym. Mogą też wybrać też do sześciu przedmiotów dodatkowych. Egzaminy pisemne potrwają do 23 maja.

Zdaj maturę z INTERIA.PL!

Codziennie specjaliści INTERIA.PL z wybranych dziedzin będą opracowywać odpowiedzi na pytania zawarte w arkuszach egzaminacyjnych. Eksperci przygotują rozwiązania zadań zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego.

Rozwiązań należy szukać na stronie głównej portalu Interia.pl i na Facebooku.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje