Reklama

Reklama

Rewolucja w krajach islamskich

Wysokiej rangi przedstawiciel Kadafiego w Londynie

Dziennik "The Guardian" informuje w swym piątkowym wydaniu, że wysokiej rangi przedstawiciel Libii został wysłany do Londynu, by podjąć rozmowy z rządem Wielkiej Brytanii.

"Guardian", powołując się na anonimowe źródła rządowe pisze, że Mohammend Ismail współpracownik jednego z synów libijskiego przywódcy Muammara Kadafiego Saifa al-Islama był w ostatnich dniach w Londynie. Jego wizyta miała być jednym z kilku kontaktów przedstawicieli libijskiego reżimu z Zachodem.

Reklama

Brytyjskie ministerstwo spraw zagranicznych nie potwierdza ani nie zaprzecza informacjom dziennika. Rzeczniczka MSZ powiedziała dziennikarzom, że resort "nie będzie dostarczał bieżących komentarzy" na temat swoich kontaktów z przedstawicielami Libii. Dodała jednak: "za każdym razem, gdy nawiązujemy jakiś kontakt mówimy jasno, że Kadafi musi odejść".

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Dowiedz się więcej na temat: Londyn | Muammar Kaddafi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje