Reklama

Reklama

Sprawdzian szóstoklasisty

Próbny sprawdzian szóstoklasisty w INTERIA.PL!

24 marca (poniedziałek) o godz. 9 na stronach INTERIA.PL i RMF24 zostanie przeprowadzony próbny sprawdzian szóstoklasistów. Opublikujemy arkusz zadań przygotowany przez egzaminatorów współpracujących z Okręgową Komisją Egzaminacyjną, a 25 marca umieścimy klucz odpowiedzi ze schematem oceniania. Próbny sprawdzian szóstoklasisty jest elementem akcji "Szósta klasa - na szóstkę", organizowanej przez INTERIA.PL, RMF i TVP Info.

Szóstoklasiści, już 1 kwietnia przystąpicie do egzaminu sprawdzającego umiejętności nabyte w szkole podstawowej.

Reklama

Specjalnie dla was przygotowaliśmy profesjonalny arkusz próbnego sprawdzianu. Zadania zostały opracowane przez egzaminatorów współpracujących z OKE.

Próbny egzamin, który rozpocznie się w poniedziałek 24 marca na stronach INTERIA.PL i RMF24, będzie doskonałą okazją do zweryfikowania swoich umiejętności i wprowadzi uczniów klas szóstych w atmosferę towarzyszącą egzaminom.

Każdy, kto będzie chciał rozwiązać zadania, powinien najpierw wydrukować sobie cały arkusz, a następnie kliknąć "start" na specjalnym liczniku, który będzie odmierzał 60 minut.

Poradnik Szóstoklasisty

Dla uczniów klas szóstych INTERIA.PL przygotowała również specjalny e-book, w którym można sprawdzić standardy wymagań egzaminacyjnych:


Próbny sprawdzian szóstoklasisty jest elementem akcji "Szósta klasa - na szóstkę" - skierowanej zarówno do uczniów, jak i ich rodziców, organizowanej przez INTERIA.PL, RMF i TVP Info.

Arkusze sprawdzianu z poprzednich lat

Z tej okazji przygotowaliśmy serię przydatnych materiałów- zarówno informacyjnych, jak i komentarzy ekspertów, którzy podpowiedzą, jak się przygotować do testu, skutecznie walczyć ze stresem i - co ważne - odpowiednio się odżywiać. 

W raporcie specjalnym Sprawdzian Szóstoklasisty już teraz znajdziecie praktyczne porady i przykładowe arkusze z poprzednich lat.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje